PRAŠMATNI VILA PJEMONTE ŠALIA MADŽIORĖS EŽERO

13 fotografija

Esanti už Madžiorės ežero, apsupta 3500 kv.m. gausiai apsodinto parko, ši prašmatni vila Pjemonte, kurios bendras plotas yra  300 kv.m., šiuo metu yra parduodama. 

Buveinė gali didžiuotis dideliu baseinu su vaizdu į ežerą ir terasomis, pritaikytomis vakarienėms po atviru dangumi arba maloniems poilsio momentams, kuriuos užtikrina taip pat ir galimybė naudotis fitneso zona, esančia šalia baseino, susidedančia iš sporto salės, vandens masažo, saunos ir solariumo. Pastatyta puikioje panoraminėje vietovėje, ši prabangi vila yra nuostabus XX a. architektūros pavyzdys ir žavinga buveinė. 

Ant Madžiorės ežero kranto esanti pardudama vila yra puikiai išlaikyta. Ji išsidėsčiusi per du lygius. Pirmame yra įėjimas, per kurį patenkame į erdvų ir šviesų saloną, dėka daugybės langų nuo dangaus iki pat žemės, kuriuos aptinkame visoje viloje, ir  valgomąjį, iš kurio patenkame į parką ir įrengtą išorinę valgymo zoną.

Tame pačiame aukšte taip pat yra rūsys, darbo kambarys ir virtuvė bei vonios kambarys ir kai kurios techninės patalpos.

Antrame aukšte yra du miegamieji, iš kurių vienas su privačiu vonios kambariu, darbo kambarys etniniu stiliumi ir svetainė su panoramine terasa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Novara 

Zona: Madžiorės ežeras 


Tipas: Madžiorės ežeras vila - namas Komo ežeras

Vidaus plotas: 300 kv.m. 

Išorės plotas: 3500 kv.m. 

 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 2

Papildomi kambariai: 8

Sporto salė

Sauna

Solariumas

Vandens masažas

Turkiška pirtis

Baseinas

Įrengta apžvalgos aikštelė

Apsaugos sistema

 

PJEMONTAS: Madžiorės ežeras 800 metrų - Arona 4 km - Novara 35 km - Milanas 47 km - Torinas 82 km - Verčeli 23 km - Orta ežeras37 km – SPA la fonte 11 km - stresa golfo klubas 4 km - Autostrada: A26 išvažiavimas Arona 4 km -  Milano oro uostas 21 km

Ref: 2120
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodama vila komo ežeras

parduodami prabangūs namai
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Ežerai, Madžiorės ežeras

Pjemontas – Novara: Madžiorės ežeras, kur stovi prašmatni vila, yra vienas didžiausių mūsų pusiasalyje, jis užima 212 kv. km plotą, o jo ilgis yra apie 65 km. Įsikūręs Alpių kalnų papėdėje, šalia Valle Ossola, Madžiorės ežeras yra skaidrios ledyno prigimties, įrėmintas besidriekiančių kalvų Novaros žemumoje ir daugybės aukštų viršūnių, iš kurių kai kurios yra amžinai snieguotos, aukštoje Verbano zonoje, Pjemonte. Ši chakateristika suteikia tai, kad Pjemonto pakrančių zonoje, klimatas yra švelnesnis, šiltesnis žiemą, palyginus su vidinėmis zonomis, ir gaivinamas vėjo gūsnių vasarą, kurie jį banguodami keičia kasdien jo veidrodinio atspindžio spalvą.  Dėl šio švelnaus klimato ežero pakrantės zonoje auga įvairių tipių augalai ir gėlės, kurie paprastai auga tik subtropinėse zonose.

Madžiorės ežero gyventojų populiacija nuo senų laikų buvo labai įvairi ir kisdavo keičiantis amžiams, pradedant keltais, po kurių ėjo užkariautojai galai, barbarai, vėliau romėnai. Po to žemė buvo  valdoma Viscončių, Sforzų ir Boromėjų. Labiausiai praktikuojama buvo komercinė veikla, iš pradžių tik ežero keliu, vėliau ir žemės keliu, pastačius pirmąją Sempione  valstybinio kelio atkarpą XIX a. pradžioje. O dar labiau išsivystė tuomet, kai pirmaisiais 1900 metais Pjemonte buvo pastatytas Sempione geležinkelis, kas leido vystyti tokias veiklas, kaip turizmas-viešbučiai, - veikla, kuri išliko aktyvi ir iki šių dienų.