Prašmatni vila Pizoje

2 fotografija

Apsupta žavingais Toskanos laukais, kurie dovanoja nepamirštamas ir įtaigias panoramas, stovi parduodama prašmatni Pizos vila, kurios bendras plotas yra maždaug 128 kv.m., ir kuriai priklauso erdvus privatus sodas.  

Prabangus nekilnojamas turtas yra strateginėje padėtyje, nes yra ne tik šalia svarbiausių Toskanos miestų, tokių kaip Voltera, San Džiminjanas, Siena, Čertaldas, bet nuo jos atsiveria žavinga supančių kalvelių panorama. 

Pastatas buvo pastatytas laikantis tipiško Toskanos užmiesčio namų rustikos stiliaus, kuris gerai dera su gyvevietėje įrengtais šuolaikiškais patogumais. Vidinės patalpos yra įrengtos su rafinuota apdaila bei kruopščiai atrinktomis medžiagomis, pvz. smiltainis, Florencijos molinės plytelės, kuriomis išklotos dienos zonos grindys, parketlentės, kuriomis išklotos nakties zonos grindys. Toskanoje parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas, nežiūrint tol, kad yra šalia kitų gyvenviečių, mėgaujasi privatumu ir ramybe dėka to fakto, kad turi atskirą įėjimą, privačias atviras  erdves ir išskirtines automobilių stovėjimo vietas. Iš Pizos vilos tiesiogiai patenkame į lauką dėka ložių ir pavėsinių, kurios yra pirmame aukšte, ir dėka didelių kambario langų. Pastatas yra dviejų aukštų: pirmame yra erdvus įėjimas su svetaine, valgomasis su virtuve, miegamasis su privačiu vonios kambariu ir atskiras vonios kambarys. Antrame aukšte yra vonios kambarys, miegamasis ir kambarys su palėpe.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza

Zona: Voltera 


Tipas: parduodamas prabangus nekilnojamas turtas - prašmatnus nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 150 kv.m.

Išorės plotas: 190 kv.m. + 70 kv.m. pavėsinės ir ložės

 

Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 2

Salonai: 1

Virtuvės: 1  

Svetainė-valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


Sodas

Automobilių stovėjimo vietos


Toskana – Piza – Voltera: Piza km 60 – Siena km 46 – Kastiljončelas km 42 – San Miniatas km 40 – Florencija km 76 – Castelfalfi Golf Club km 21 – Livornas km 65 – Pizos oro uostas km 56 – Luka km 56 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud: km 49.

Ref: 0319A
Kaina: Iki 2,5 Milijono

kompleksas Kjantis

užmiesčio namai Florencija
parduodama žemės ūkio įmonė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Toskana - Piza: Pizos pavadinimo kilmė nėra aiški. Legenda sako, kad jis kilo iš to paties pavadinimo graikų Elidės miesto, kuris yra Peloponese ir kurio gyventojai galbūt įkūrė Pizą po Trojos karo. Kiti istorikai mano, kad pavadinimas kilo iš etruskų žodžio, kuris reiškė “upės žiotis”. Pizos pavadinimas taip pat galėjo kilti ir iš Ligūrijos tarmės žodžio, kas reiškė pelkėtą vietą. 

Svarbiausi Toskanos miesto pastatai yra – Stebuklų aikštė, kurią saugo Unesco paveldas – marmuro Katedra, statyta tarp 1063 ir 1118 m. romėnų-pizos stiliumi, su bronziniais San Ranieri di Bonanno Pisano vartais ir Giovanni Pisano sakykla. Aikštėje stovi charakteringas Svirantis Bokštas, XII a. varpinė, kurios aukštis yra 56 m ir kuri palinko praėjus dešimčiai metų po statybos ir šiandien tai vienas iš labiausiai žinomų pasaulyje Italijos paminklų. Pizoje iš ties yra trys svyrantys bokštai: vienas Stebuklų aikštėje, kitas San Nicola bažnyčios varpinė, priešingoje pusėje nei Santa Maria gatvė, netoli nuo Arno upės pakrantės; trečiasis yra San Michele degli Scalzi varpinė.