PRAŠMATNI VILA PARDUODAMA TOSKANOJE

13 fotografija

Terakotos grindys visame name, kaip ir gerai matomos lubos su medinėmis sijomis iš ąžuolo ir kaštono, iš pirmo žvilgsnio primenantys tradicinius Toskanos kaimiškus namus, padeda paryškinti jaukią šio parduodamo nekilnojamo turto atmosferą.  Šis  kompleksas sudarytas iš pagrindinio namo ir sodybos iš akmens, kurie yra apsupti 3 ha žemės su šimtamečiais alyvmedžiais, pačiojeToskanos kalvų širdyje. 

Didelė svetainė yra šios prabangios parduodamos Florencijoje vilos širdis ir yra prijungta prie šviesios virtuvės ir kitų kambarių pirmame aukšte. 

Aukštesniame aukšte yra miegamoji zona, kuri apima keletą miegamųjų kambarių su atskirais vonios kambariais ir rūbine. 

Puikiai restauruota, vila ne tik išlaikė originalią struktūrą, tipišką Toskanai, bet ir yra aprūpinta visais moderniais patogumais. 

Vaizdas aplink yra užburiantis ir apima žalias kalvas ir aplinkinius slėnius iki pat didžiojo Bruneleskio kupolo ir Florencijos horizonto.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: parduodamos vilos florencijoje - Namai Toskana

Vidaus plotas: 402 kv.m. 

Išorės plotas: 3 ha 


Pagrindinė vila 

Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 3 

Svetainės: 2 

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1 


kitos papildomos ir techninės patalpos 


Sodyba iš akmens

Kambariai: 1 

Vonios kambariai: 1 

Svetainės: 1 

Valgomasis: 1 


kitos papildomos ir techninės patalpos 


Alyvmedžiai 


TOSKANA: Florencija 3 km - Luka: 55 km - Piza: 70 km - Siena: 50 km - Golfo Klubas 10 km - Florencijos oro uostas: 5 km - Autostrada: A1/A11 išvažiavimas Firenze Nord €“ 2 km 

Ref: 2064
Kaina: € 1.950.000

toskanos nekilnojamas turtas

kaimo turizmas toskana
parduodami namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija. Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. 

Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. 

Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.