PRAŠMATNI VILA PARDUODAMA TOSKANOJE

16 fotografija

Ant žalių Areco kalvų stovi ši prašmatni vila-sodyba akmeniniu fasadu, kuri buvo restauruota tipiškomis Toskanos stiliaus medžiagomis. Vila yra strateginėje pozicijoje, nuo kurios atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas į miestą. 

Parduodamas prabangus objektas yra perdarytas iš tipiškos Toskanos sodybos, yra apsuptas 2 ha žemės, iš kurių vienas ha yra plokščias ganyklos laukas su vynuogių eilėmis, riešutmedžiais ir vaismedžiais, o kitas ha yra apsodintas alyvmedžiais, iš kurių gaminama ekologinė produkcija. Prašmatniam namui priklauso netaisyklingos formos baseinas su krokliu ir akmeniniais kraštais. Iš čia galima mėgautis puikia panorama.

Parduodama vila Toskanoje yra dviejų aukštų, kiekviename kurių yra po aparatmentą, o jos bendras plotas yra 704 kv.m. Pirmamae aukšte yra erdvus darbo kambarys, du miegamieji su vonios kambariu, skalbyklos zona, tualetas, svetainė ir erdvi virtuvė. Antrame aukšte, kurį galima pasiekti tiek vidiniais, tiek išoriniais laiptais, yra svetainė su židiniu, šeši miegamieji, iš kurių du su vonios kambariu, du vonios kambariai, erdvi integruota virtuvė su langais-durimis, virtuvė su židiniu ir sandėliukas.

Šalia centrinio namo yra taverna pirmame aukšte ir daržinė antrame. Erdvioje tavernoje yra akmeninės grindys ir sijinės lubos, čia taip pat yra papildoma virtuvė ir išorinė dengta patalpa su malkine krosnimi ir valgomuoju. Daržinė yra išsidėsčiusi per du lygius. Pirmame aukšte yra garažas, o antrame aukšte yra darbo kambarys su židiniu bei sijomis ir medinėmis grindimis bei sienos su įstiklintais langais. Šalia gyvenvietės yra papildomi pastatai, tarp kurių maža koplyčia ir kitos techninės patalpos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas 

Zona: Arecas


Tipas: Prašmatnus namas - parduodamas užmiesčio namas

Vidaus plotas: 704 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


Kambariai: 8

Vonios kambariai: 7

Svetainė: 2

Valgomasis: 2

Virtuvė: 4

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 7

 

Baseinas

Koplyčia

Garažas

Žemė: 2 ha

 

Toskana – Arecas: Arecas km 14 – Kortona km 36 – Città di Castello km 41 - Florencija km 80 – Perudžija km 91 – Golfo Klubas Kazentino km 22 – Florencijos oro uostas km 101 – Autostrada: išvažiavimas Arecas km 18.

Ref: 0163
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami užmiesčio namai

žemės ūkio įmonė toskana
vilos lukoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Arecas

Toskana – Arecas: kilo II a. prieš Kristų, iš pradžių kaip mažas kaimelis, o paskui kaip svarbus susisiekimo punktas tarp Toskanos miestų ir etruskų Padanijos sąjungos. Šiuo metu Arecas yra vienas iš įdomiausių Toskanos miestų. 1200 m. Toskanos miesto didysis klestėjimas paskatino gyventojus pastatyt naują miesto sieną, daugybę viešųjų pastatų ir namus-bokštus.

Kai priklausė gibelinams, Arecas prasiplėtė ir užėmė didelę teritoriją, kuri apėmė didžiąją dalį aplinkinių kalvų; kovojo su didžiaisiais miestais, tokiais kaip Siena ir Perudžija, tačiau buvo nugalėtas Florencijos guelfų 1289 m. epinėje Campaldino kovoje. Medičių dominavimas (1434/1569), o vėliau Lorenų (1737/1859) buvo neigiama miestui patirtis, kuomet 1560 m. didysis kunigaikštis Cosimo praktiškai visiškai sugriovė  miestą.

XVI a. Arece dominavo daugialypė Giorgio Vasari (1511- 1574) figūra: architektas (Logge rūmai, bažnyčios Badia restauracija), dailininkas, meno istorikas (aprašė geriausių Italijos architektų, dailinkų ir skulptorių gyvenimus), didžiojo kunigaikščio patarėjas ir taip sakant Toskanos meninio gyvenimo teisėjas.