Prašmatni vila, nutolusi du žingsnius nuo Fortė dei Marmi

22 fotografija

Keli metrai nuo Marina di Pietrasanta jūros pakrantės, tarp dviejų žinomiausių Toskanos jūros vietovių, Viaredžio ir Fortė dei Marmi, šiuo metu yra parduodama ši prašmatni vila, statyta penkiasdešimtaisias metais, pilnai restauruota, kurios bendras plotas yra 350 kv.m. Ji yra trijų aukštų su maždaug 4800 kv.m. parku. Šis yra gausiai apsodintas dekoratyviniais augalais, aukštaūgiais medžiais ir krūmais, kurie sudaro parduodamos Versilijos pakrantėje nuosavybės bei priėjimo gatvelės gyvatvorę. Šios elitinės vilos, du žingsniai nuo Fortė dei Marmi, parkas yra praturtintas gražiuoju baseinu, apipavidalintu ypatingos mirguliuojančios spalvos mozaika, kuri saulės šviesoje sukuria spalvų efektą. Charakteringas smiltainis, apdirbtas taip, kad neslystų, supa baseiną ir sukuria įspūdį, kad grindinys yra medinis. Vertos dėmesio yra dvi bronzinės moterų skulptūros esančios baseino šone, - Sicilijos skulptoriaus Karmelo Kandiano darbas.

Vila prie jūros susideda iš rūsio, kuriame yra erdvi svetainė su bilijardo stalu, miegamasis, vonios kambarys, skalbykla, sandėliukas ir mažas kambarys su šarvuotomis sienomis bei apsauginėmis durimis. Pirmame aukšte yra svetainė su valgomuoju, virtuvė su dideliu prabangiu stalu ir marmuriniais stalviršiais, darbo kambarys, miegamasis, du vonios kambariai, iš kurių vienas su  vandens masažo vonia. Grindys, išskyrus vonios, yra iš  prabangaus stambiagrūdžio smiltainio ir didelių išmatavimų plytelių. Paskutiniame aukšte yra mansarda, kurios grindys yra iš prestižinio parketo. Čia yra trys erdvūs miegamieji su privačiu vonios kambariu. Kambariuose yra žavūs stoglangiai, o vonios kambarių plytelės išdėstytos mozaika. Iš šio aukšto patenkame į palėpės patalpas, kur yra sandėliukas. Vilą Forte dei Marmi papildo 25 kv.m. priestatas, kuriame yra miegamasis ir erdvus vonios kambarys, apipavidalintas metaline mozaika. 

Pastoge dengta yra automobilių stovėjimo aikštelė. Barbekiu zona užbaigia Toskanoje parduodamą nuosavybę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi


Tipas: Vila jūra Toskana - Vila Fortė dei Marmi

Vidaus plotas: maždaug 400 kv.m.

Išorės plotas: 4800 kv.m.


Vila: 350 kv.m.

Kambariai: 5

Vonios kambariai: 6

Svetainė: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


Priestatas: 25 kv.m.

Kambarys: 1

Vonios kambarys: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5


Baseinas

Bilijardo salė

Parkas: 4800 kv.m.


Toscana - Fortė dei Marmi: Luka km 26 – Viaredžio km 4 – Fortė dei Marmi km 5 – Piza km 32 – Livornas km 46 - Versilijos Golfo Klubas km 8 – Montekatini Termė km 48 – Pizos oro uostas km 31 – Autostrada:  Livorno/Genova km 20.


Toskana – Fortė dei Marmi: Fortė dei Marmi km 4 - Montekatini Termė km 58 – Florencija km 105 – Luka km 33– Piza km 41 – Termė km 6 - Viaredžio Golfo Klubas km 4 - Pizos oro uostas km 42 – Autostrada: išvažiavimas Versilia km 6.

Ref: 2275
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus namas

prašmatnus nekilnojamas turtas
vila jūra toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana - Fortė dei Marmi: į Marina di Pietrasanta patenkame nuo Fortė dei Marmi pakrantės iki Apuano alpių: nuo jūros mėlynumo iki žaliuojančių stambių kaštonmedžių, nuo erdvių paplūdimių iki tvirtų Alpių viršūnių, pereinant švelnias kalveles, apsodintas alyvmedžiais. Gausus ir įvairus kraštovaizdis: miškų takeliai, slėniai, pievos ir kalnai, dailininkų miesteliai, senoviniai malūnai ir žavingi marmuro urvai. Sala pilna žalumos ir istorijos bei, kol kas dar masinio turizmo, neužterštos gamtos.

Vietovė Toskanoje, tik 5 km nuo Fortė dei Marmi yra charakterizuojama gaiviu pušynu bei ilgomis Tirėnų pakrantėmis, kurios gali pasigirti smulkaus smėlio paplūdimiais, švelniai besidriekiančiais link jūros. Tai prestižinis miestelis, nutolęs tik du kilometrus nuo įžymaus Fortė dei Marmi. Ši vieta buvo strategiškai svarbi gyvenvietė nuo pat Longobardų dominavimo laikų, tačiau ji buvo įkurta Lukos miesto mero Džiuskardo da Pietrasanta XIII a. viduryje. Istoriniame Toskanos miestelio centre yra pastatas, pastatytas pagal simetrinę šachmatų lentą, kur kiekvienas elementas tiksliai atitinka kitą pagal "aukso proporcijos” formulę. 

Šimtmečius trūkusi kova tarp Lukos ir Florencijos, Mariną di Pietrasanta pavertė svarbiu kariniu ir ekonominiu centru Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės laikotarpiu ir po to, kai  čia pražygiavo ispanai bei prancūzai, ji pagaliau atiteko Lukai. Pietrasanta visada pasižymėjo gyvybingu kultūriniu gyvenimu, greičiausiai dėl savo marmuro apdorojimo darbų, kurie prisišaukė į miestą meno ir kultūros atstovus, pradedant Mikelandželu Buonaročiu ir baigiant Boteru, Mitorajum ir Kalatrava. Versilijos parkas su šalia esančia vila ir   Romėnų Mūšio baru yra kultūrinio sezono pagrindinė būstinė, kuri su teatru, parodomis, debatais ir daugeliais kitais pasirodymais tapo kultūriniu įvykiu nacionaliniu mastu.