Prašmatni vila Lukoje

46 fotografija

Parduodama ši prašmatni vila netoli Lukos, apsupta vešlios prašmatniosios Toskanos kalvelių žalumos.  

Apgaubtoje Toskanos žemės šilumos ir spalvų parduodamoje nuosavybėje yra 3 karališki apartamentai, 5 kambariai ir 3 butai, įrengti labai kruopščiai, elegantiškai ir originaliai. 

Prašmatniosios Lukos vilos kiekvienas kambarys yra nudažytas specifine spalva ir apstatytas baldais, kurie jį charakterizuoja bei derinasi su bendru dominuojančiu tonu; pradedant nuo ryškiai raudono kambario stiprioms emocijoms su riešutmedžio sienomis tam, kad įlieti delikatumo, pereinant prie žaismingos žalios su žydromis sienomis tam, kad įlieti ramybės bei iki modernaus stiliaus kambarių su ryškiomis spalvomis. 

Karališki apartamentai yra erdvūs ir elegantiški, su panoraminiu vaizdu į parką ir baseiną; skoningai ir rafinuotai įrengti, juose yra visi galimi patogumai, kaip pavyzdžiui hidromasažinė vonia ar dušas.

Taip pat ir butuose yra visi patogumai, kurie yra jaukūs ir gerai įrengti. Visiems butams priklauso erdvi išorinė pavėsinė, kur galima vakarieniauti vasaros vakarais ar pailsėti dienos metu.

Kiekvienas gražiosios parduodamos Toskanos nuosavybės kambarys yra su aukštos vertės detalėmis, kaip oro kondicionierius ir šildomos grindys, visa tai padidina nekilnojamojo turto vertę.

Vidinėse patalpose yra du valgomieji, nuo vieno atsiveria vaizdas į žavingąjį baseiną; erdvioje pavėsinėje galima vakarieniauti po atviru dangumi šiltais vasaros vakarais, grožintis supančiu kraštovaizdžiu. 

Išorėje, gražiame parke, kuris apsupa visą prašmatniąją parduodamą vilą, yra įrengtas žavusis 9x18 baseinas: tai išskirtinė gyvenvietės vieta, ši zona yra papildomas pliusas, kuris praturtina ir dovanoja papildomo prestižo rezidencijai.

Žavioje parduodamoje Toskanos nuosavybėje yra ir dviejų aikščių maniežas, smėlio aptvaras ir įrengtos arklidės. 

Šios žavios, Lukoje parduodamos vilos strateginė padėtis leidžia visiškai pasinerti į gamtą, bet pasiliekant netoli pagrindinių Toskanos miesto centrų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Savivaldybė: Luka

Zona: Luka


Tipas: toskanos vila - toskanos kaimo turizmas


Vidaus plotas:  608 kv.m.

Išorės plotas: 6 ha 


3 karališki apartamentai

5 kambariai

3 butai

2 valgomieji


Pavėsinės 

Baseinas 9x18

Maniežas

6 ha žemės, apsodinti alyvuogėmis ir vynuogynais


Toskana - Luka. Luka 10 km - Montekatini Termė 19 km - Piza 40 km - Florencija 65 km - San Džiminjanas 75 km - Siena 125 km - Viaredžio 40 km - Fortė dei Marmi 40 km - Pizos   G.Galilei oro uostas 40 km. 

Ref: 0645
Kaina: konfidencialios derybos

vilos toskanoje

kaimo turizmas toskana
viešbutis Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana - Luka. Ši imponuojanti prašmatnioji vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. 

Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestu ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien.