Prašmatni vila Klasikinio Kjančio širdyje

full screen
132 fotografija

Tik keli kilometrai nuo Florencijos, Klasikinio Kjančio širdyje, yra parduodama ši prašmatnioji vila su parku ir priestatais. 

Nuosavybė susideda iš žavios daugiau kaip 1.000 kv.m. renesanso vilos ir užburiančio, gretimais esančio kaimelio, tipišku Toskanos stiliumi. Visa tai supa alyvmedžiai ir vynuogynai, kurių bendras plotas yra maždaug 3.969 kv.m. Esanti ant kalvelės  viršūnės, nuosavybė mėgaujasi panoraminiu, kvapą gniaužiančiu vaizdu bei visišku privatumu.

Senovinis kaimelis buvo pastatytas XV a. ir Renesanso epochoje jo savininku buvo įžymi ir galinga Medičių šeima. Šiuo metu buvusi aukšto lygio aristokratinė buveinė yra išsaugojusi nepaliestu visą savo praėjusių epochų įtaigųjį žavesį ir tu pačiu metu sugeba pasiūlyti aukštos kokybės ir rafinuoto svetingumo paslaugas, pagal geriausias Toskanos tradicijas.

Tie, kas žavisi menu, galės tyrinėti meno kūrinių kolekcijas, kurias sudaro įžymių italų ir užsienio šiuolaikinių menininkų darbai, esantys kaimelio soduose.

Nuosavybė susideda iš keletos pastatų, iš kurių keturi yra rustikos stiliumi su butais, skirtais kaimo turizmui. Čia yra erdvūs miegamieji su privačiais vonios kambariais ir akmeninės svetainės su  grindimis iš prestižinių molinių plytelių ir matomomis sijomis. Lauke yra didelis įžemintas 186 kv.m. baseinas su deginimuisi skirta vieta. Nuosavybės žemės plotas užima daugiau nei 32 ha.

Tuo metu, kai pagrindinė vila yra ideali privati rezidencija, kaimelis yra ideali svečių priėmimo ar švenčių organizavimo vieta.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija

Zona: Kjantis


Vidaus plotas plotas: 3.969 kv.m.

Išorės plotas: 32,74 ha


Pagrindinė vila: 1.049,19 kv.m.

11 miegamųjų

8 vonios kambariai
Rūsys 92,90 kv.m.
Pirmas aukštas: 330,77 kv.m.
Antras aukštas: 313,76 kv.m.
Trečias aukštas: 311,76 kv.m.

Priestatas: 958 kv.m.
10 miegamųjų
11 vonios kambarių

Rustinis pastatas: 1.239 kv.m.
13 miegamųjų
12 vonios kmabarių

Oranžerija: 109 kv.m.
Malkinė: 99 kv.m.
Daržinė 1: 156 kv.m.
Daržinė 2: 248 kv.m.
Baseinas: 75 kv.m.

Skalbykla: 32 kv.m.

Florencija 15 km - Siena 55 km - Livornas 80 km - Viaredžio 110 km - Luka 85 km - Arecas 80 km 

Ref: 1246
Kaina: konfidencialios derybos

kaimo turizmas toskana

istorinė vila
kjantis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kjantis

Išskirtinė Toskanos zona, - Kjantis, yra gerai žinoma visame pasaulyje, visų pirma dėl prestižinio, aukštos kokybės vyno gamybos. Daug šioje zonoje yra miestų bei mažų, užburiančių, žavingų miestelių. Ir būtent čia stovi senovinės prestižinės pilys, istorinės vilos, antikinės buveinės, išskirtinės rezidencijos ir prašmatnios nuosavybės, kurios praturtina ir pabrangina zoną. 

Tarp Florencijos ir Sienos provincijų esanti kalvinga Kjančio teritorija talpina savyje erdvią ir ypatingą geografinę zoną, kurioje vis labiau trokšta apsigyventi tiek italai, tiek užsieniečiai. Kjančio Florencijos dalyje ypač atkreiptinas dėmesys į tokius miestelius, kaip Grevė in Kjantis, Fiezolė, Banjo a Ripolis, Pontasievė, Impruneta, Lastra a Sinja, Montespertolis, Čertaldas, San Kasčianas ir Montelupo Fiorentinas. 

Toskanos provincijos regionas yra mėgiamas dėl savo istorijos bei dėl reto grožio peizažo, kuris jį supa, tipiško Toskanos kraštovaizdžio, kur galime žavėtis nuostabiomis prašmatniomis vilomis, labai paklausiomis tiek tarp italų, tiek tarp užsienio klientų.