Prašmatni vila Argentario

32 fotografija

Tiesiai prie žaviosios Argentario jūros, Toskanoje stovi prašmatni vila, nuo kurios atsiveria unikali ir išskirtinė panorama. Ji yra Toskanos ir visos Italijos labiausiai mylimoje ir geidžiamoje paplūdimio vietoje.

Prestižinį nekilnojamąjį turtą supa didelė panoraminė terasa, nuo kurios atsiveria krištolinis jūros vanduo; šią ir taip pat žavią panoramą dar praturtina gražusis įžemintas panoraminis baseinas, kurio išorė apstatyta deginimosi lovelėmis ir gultais tam, kad būtų galima mėgautis maksimaliu komfortu karščiausiomis vasaros dienomis.

Bet tikras nuosavybės ”pliusas” yra tiesioginis išėjimas į privatų paplūdimį, kur yra garantuojamas maksimalus privatumas ir ramybė.  

Ši prašmatni Argentario vila yra vieno aukšto, joje yra šeši miegamieji, iš kurių kiekvienas su privačiu vonios kambariu; čia taip pat yra du erdvūs salonai ir moderniai įrengta virtuvė. Ypač dėmesio vertas šeimininkų kambarys, kuris yra truputėlį aukščiau virš pirmo aukšto.

Vilos patalpos yra labai erdvios ir šviesios, nes čia yra dideli langai, kurie sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, dėka ir jūros vaizdo, kuriuo galima mėgautis ir iš prašmatnios vilos vidaus.

Apdailos detalės yra paprastos ir išskirtinės, o tuo pačiu ir elegantiškos, vertos geriausio Italijos nekilnojamojo turto vardo. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Miestas: Argentario


Tipas: vila prie Toskanos jūros -  prašmatnus nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 350 kv.m.

Išorės plotas: 2100 kv.m. parko

 

6 miegamieji

8 vonios kambariai 

1 virtuvė

2 erdvūs salonai

Panoraminė terasa

Baseinas 


Tiesioginis išėjimas į privatų paplūdimį


Toskana - Grosetas - Argentario. Orbetelas 4 km - Toskanos archipelago salos 20 min - SPA1 km - Golfo Klubas 5 km - Romos oro uostas 90 km.

Ref: 0552
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vila prabanga jūra

vila prabanga argentario
vila liukso klasė toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Argentario

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujantiems jūra.

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti vilomis, kurios priklausė garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos.