Prašmatni vila Arece, Toskana

47 fotografija

Žavioje Toskanos vietoje, keli kilometrai nuo Areco, stovi ši gražioji parduodama prašmatni vila.

Tai užmiesčio rezidencija, statyta XVII a., neseniai restauruota, esanti puikiame stovyje, tiek iš elegantiško ir rafinuoto vidaus, tiek iš išorės, kur atsiveria žavingas panoraminis vaizdas.  

Parduodamos prašmatniosios vilos bendras plotas yra daugiau nei 1.000 kv.m, o ją supa vešlus vieno ha parkas su pievomis ir šimtamečiais medžiais ir papildomi šeši ha sėjamos žemės.

Šių svajonių namų interjere buvo kruopščiai atkurtas originalus grožis, išlaikant, kur įmanona originalius elementus ir išryškinat jų vertų. O svarbūs pakeitimai, kaip pavyzdžiui nauja įranga ir šiuolaikinės technologijos, buvo įrengta ten, kur reikalinga. 

Šviesias ir erdvias patalpas charakterizuoja prašmatni ir prabangi apdaila, elegantiškos dekoracijos einančios išilgai aukštų lubų, iš kurių kai kurios yra sijinės, bei prabangiomis grindimis.

Čia yra devyni dviviečiai miegamieji, o vonios kambarių yra iš viso trylika.

Pirmame aukšte yra 300 kv.m. salonai, visi susijungiantys tarpusavyje, idealiai apšviesti, su vaizdu į sodą.

Nuosavybę papildo žavingas baseinas, esantis pievoje, kur uždaroje aplinkoje galima mėgatuis Areco laukų grožiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Arecas


Tipas: prašmatni antikinė vila su baseinu


Vidaus plotas: 1.057 kv.m.

Išorės plotas: 7 ha


Parkas: 1 ha

Žemė: 6 ha

9 dviviečiai miegamieji

13 vonios kambarių

1 virtuvė

Salonai: 300 kv.m.

4 svetainės

Baseinas


Toskana – Arecas: Kortona km 36 – Čita di Kastelo km 41 - Florencija km 80 – Perudžija km 91 – Golf Club Casentino km 22 – Florencijos oro uostas km 101

Ref: 1126
Kaina: Nuo 5M iki 10M

arecas

nekilnojamas turtas
prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Areco, svarbaus Toskanos provincijos miesto, istorija yra pažymėta didelio pakilimo momentais. Valdomas turtingiausių ir įtakingiausių įvairių žymių to meto šeimų, miesto didžiausias pakilimas vyko XVI a., kuomet svarbiausi menininkai, kaip pavyzdžiui Giorgio Vasari (kurio, be viso kito, Logge rūmais galime žavėtis ir šiandien) pavertė Arecą svarbiu kultūriniu ir meniniu centru. 

Ir šiandien, miestas yra mėgiamas dėl savo istorijos bei dėl reto grožio peizažo, kuris jį supa, tipiško Toskanos kraštovaizdžio, kur galime žavėtis nuostabiomis prašmatniomis vilomis, labai paklausiomis tiek tarp italų, tiek tarp užsienio klientų.