Prašmatni vila ant Kastiliončelo pakrantės

full screen
72 fotografija

Ant Kastiliončelo pakrantės, su vaizdu į krištolinę jūrą apgaubtą uolų, yra parduodama ši prašmatni vila.

Gyvenvietė yra trijų lygių, o jos bendras plotas yra 450 kv.m. Pirmame aukšte yra 70 kv.m. butas, skirtas aptarnaujančiam personalui su dviem miegamaisiais, vonios kambariu ir virtuve. Antrame aukšte yra pagrindinis įėjimas su dideliu panoraminiu salonu, keturiais kambariais ir trimis vonios kambariais.

Trečiame aukšte, į kurį patenkame ir išoriniais laiptais, yra didelis salonas, valgomasis, virtuvė, du miegamieji ir vonios kambarys. Tiek antrame, tiek trečiame aukštuose yra dideli židiniai per visą sieną ir terasos (antrame aukšte 107 kv.m., o trečiame - 53 kv.m). 

Didelis dėmesys buvo skiriamas prestižiniams apdailos elementams ir medžiagoms, parinktoms maurų stiliumi: prašmatnaus namo grindys yra iš ispaniškos keramikos, išpieštos rankiniu būdu, du iš penkių vonios kambarių yra iš Kararos marmuro.

Išorėje yra grakštusis 1.500 kv.m. sodas, kuriame glaudžiasi gražusis 120 kv.m. baseinas su jūros vandeniu. Išėjus pro nuosavybės įėjimo vartus patenkame tiesiai į kelią, vedantį link  uolų, taip, vos tik išėjus iš gyvenvietės, keliais žingsniais galima pasiekti jūrą.

Absolučiai išskirtinė vieta, vienoje iš geidžiamiausių Toskanos pajūrio vietovių paverčia šį nekilnojamąjį turtą svajonių namais, idealiais tiems, kas myli jūrą ir prabangą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Livornas 

Vietovė: Kastiliončelas


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Išorės plotas: 450 kv.m. 

Vidaus plotas: 1.500 kv.m.


Prabangi apdaila

Baseinas

Garažas

Vaizdas į jūrą

 

Toskana – Kastiliončelas. Livornas km 20 - Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Florencija km 85 - Piombinas km 50. Pizos oro uostas km 45

Ref: 1201
Kaina: Nuo 5M iki 10M

kastiliončelo vilos

prašmatnūs namai jūra
vilos su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kastiliončelas

Paprastai vadinamas ”Tirėnų jūros perlu”, saugomas ir apsuptas gamtos, Kastiliončelas jau seniai tapo Toskanos elito traukos centru, kuris išsaugojo savo autentiškumą ir ramybę. Mažas Livorno provincijos miestelis buvo etruskų gyvenvietė ir pasižymi žavingomis jūros uolomis, kur stovi nuostabūs svajonių namai: prabangios vilos, apsuptos įlankomis ir užutėkiais, kur galima pasinerti į krištolinį vandenį. 

"Tirėnų jūros perlas” yra unikalaus žavesio ir jo grožis pakerėjo ir įkvėpė daugybę menininkų, dailininkų, rašytojų ir poetų, kaip ir įžymybes iš kultūros ir pramogų pasaulio, kaip Mastroianni ir Sordi, kurie čia, nuostabiuose svajonių namuose, praleido didžiąją savo gyvenimo dalį ir atpalaiduojančias vasaros atostogas. 

Kastiliončele vyrauja švelnus klimatas, jis yra unikalioje kraštovaizdžio pozicijoje: toli nuo judrių kelių ir apsuptas gražių ir neužterštų šimtamečių pušynų, kuriuos puošia prabangūs namai. Tai mėgstama vieta tų, kurie nori sujungti poilsį, kultūrą ir pramogas, išlaikant ramybę ir atspalaiduojantį tempą, kuris svetimas didiesiems miestams.