Prašmatni vila ant Florencijos kalvelių

36 fotografija

Žavingame Toskanos kalvelių peizaže, netoli nuo Florencijos, Mudželo ir kitų keliančių susidomėjimą dėl gamtos ir kraštovaizdžio miestų, yra parduodamas šis žavingas prašmatnus nekilnojamas turtas, naudojamas kaip ekologinis viešbutis, kuris išsiskria savo puikia integracija į supančią aplinką. Parduodama prašmatni vila ant Florencijos kalvelių buvo realizuota remiantis filosofiniais organinės architektūros principais, turint tikslą suteikti pastatui charakterį, kurio išorė būtų panaši į Toskanos užmiesčio namų, bet visa savo esme tai būtų pažangi struktūra, kuri mažai paveiktų aplinką, panaudojant įvairias technikų ir instrumentus, kaip pavyzdžiui, energijos taupymo sistemos, tinkas be jokios chemijos, dažai vandens pagrindu, paviršiaus natūralus apdirbimas, apšvietimo jutikliai ir reguliatoriai, kurie sumažina šviesos ir vandens naudojimą. Ši filosofija vyrauja taip pat ir vilos vidaus patalpose, kurios yra šiuolaikiškai, nuosaikiai ir minimaliai apipavidalintos, kaip ir priklauso ekologiniam viešbučiui.

Pažangios priėmimo struktūros, šiuo metu parduodamos ant Toskanos kalvelių, bendras plotas yra 2.873 kv.m. Ji yra penkių aukštų. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, vonios kambariai ir restorano salė, o aukštesniame aukšte yra baras, restorano zona, kurioje yra virtuvė ir dvi salės, daugiafunkcinė patalpa, kurioje yra virtuvė ir erdvi salė. Trečiame aukšte yra registratūra, virtuvė, ofisas ir vonios kambarys. Palėpėje yra pagalbinės patalpos. Trisdešimt du kambariai yra išsidėstę trečiame ir ketvirtame aukšte: jie yra erdvūs, šviesūs su šiuolaikiškais patogumais,  privačiu vonios kambariu, o kai kurie netgi su mažu balkonu, pro kurį atsiveria vaizdas į supančio peizažo bukų ir ąžuolų mišką. Minimalus kambarių stilius su šviesia natūralia medine apdaila sukuria elegantišką ir jaukią viešbučio patalpų aplinką, kaip ir rafinuoto restorano, kuris taip pat yra ekologinės architektūros.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Toskanoje parduodami užmiesčio namai - parduodama vilos

Vidaus plotas: 390 kv.m.

Išorės plotas: 1.230 kv.m.+130 kv.m. terasos+40 kv.m. pasažo 


 

Prašmatni vila Pirmas aukštas: 210 kv.m.

Vidaus plotas: 2.873 kv.m.

Išorės plotas: 18.000 kv.m. + 814 kv.m. terasa ir lodžija


32 kambariai su vonios kambariu

3 virtuvės

3 vonios kambariai

3 restoranų salės

2 svetainės


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Posėdžių salė

Stovėjimo aikštelė

Restoranas

Baras

Sodas


Toskana – Florencija: Florencija km 16 – Fiezolė km 31 – San Casciano Val di Pesa km 26 – Montespertoli km 31 – Greve in Chianti km 39 – Montecatini Terme km 38 - San Džimigjanas km 62 – Golfo Klubas Parco di Firenze km 8 - Florencijos oro uostas km 10 – Autostrada: išvažiavimas Calenzano-Sesto Fiorentino km 2.

Ref: 0391
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodami namai ir vilos

parduodama vila
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija: Šalia Florencijos, kur yra geras susisiekimas autostrada tiek su Toskanos sostine, tiek su Prato, Kalenzanas dar ir šiandien šalia didžiausios Toskanos industrinės zonos išlaiko savo praeities pėdsakus kalvingame kraštovaizdyje suspaustame nederlingų Kalvana šlaitų ir Monte Morelo miškų. Kraštovaizdis turtingas alyvmedžių giraitėmis, tarp kurių yra iškilusios istorinės vilos, senovinės bažnytėlės, pilys, viduramžių ir renesanso bokštai. 

Antikos laikotarpiu ši Toskanos teritorija, netoli Florencijos išsidėsčiusi užtrauktuko principu tarp plokščių Florencijos sąnašų, buvo užkariauta Ligūrijos ir etruskų ir dar ir šiandien yra išlikę romėnų gyvenvietės pėdsakai, matomi laukuose, padalintuose pagal centracijos sistemą ir gatvėse, kurios iš Florencijos kolonijos vedė į Luką, Pistoją ar Val di Marina link Gallia Cisalpina centrų. Vėlyvaisiais viduramžiais ant romėnų pastatų liekanų, pagrindiniuose gatvės, kurios ėjo per teritoriją, punktuose, iškilo bažnytėlės, - pirma organizacinė socialinė-ekonominė forma po kankinančių tamsos amžių likvidavus Romos Imperiją: San Donato, Santa Maria a Carraia, San Severo a Legri. Prie bažnytėlių, pradedant XI a. pabaiga, buvo pristatomi bokštai ir pilys, -  naujos agresyvios ir neagalvotos aristokratijos simboliai: Kalenzano pilis buvo pagrindinė gynyba nuo Florencijos, savo pačios apygardos, ir buvo bokštų ir tvirtovių sistemos centre, dar ir šiandien didžiaja dalimi matoma, kuri saugojo teritoriją, kontroliuodama įėjimą.