Prašmatni rezidencija Venecijoje

26 fotografija

Prašmatnioji Venecijos vila, prestižinis nekilnojamas turtas, idealus tiems, kas trokšta būti apgaubtas elegantiška ir jaukia aplinka, o tuo pačiu metu būti vietoje, kuri išlaikė nepaliestą savo originalią dvasią. Rūmų struktūroje yra bizantijos, renesanso, gotikos elementai, kas tiesiogiai liudija apie žaviosios Venecijos architektūrinę įtaką. Pavyzdys? Ypatingoji marmuro rėmelio dekoracija, esanti prieangyje, kur vaizduojamas medžiotojas su šunimis, persekiojančiais kiškius ir antilopes: pasak istorikų, tai yra seniausias, XIV a. antrosios pusės rūmų liudijimas. Kiemas yra aiškiai gotikinis. Ypatingieji marmuro lauko laiptai, viduryje esantis šulinys ir didelės prilaikančios kolonos, - visa tai yra XV a. pradžios Venecijos architektūros pavyzdžiai. 

Parduodamoje prašmatnioje viloje galerijos gotikinės lubos yra tokios pačios, kaip ir Kunigaikščių Rūmuose. Pagrindiniame prašmatnios rezidencijos aukšte, truputėlį pasislėpusio nuo išorės, yra unikalus medinių gotikos lubų pavyzdys, keturkampis gotikos-bizantijos stiliaus forumas, esantis kiemelyje, ir grindys “pastellone” technika. 

Šis meno kūrinys šiuo metu priklauso žymiam Venecijos Fondui, bet prestižinė prašmatnioji nuosavybė gali lengvai sugrįžti į savo pirminę paskirtį ir tapti privačia nuosavybe. Istoriniai šaltiniai liudija, kad rūmai buvo pirmoji rezidencija žymios XIV a. aristokratinės šeimos, o vėliau svarbaus operos ir bažnytinės muzikos kompozitoriaus, bendradarbiavusio su Karlu Goldoni, kurio šeimos rezidencija buvo šalimais šių nuostabiųjų rūmų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Venecija

Zona: Venecija


Tipas: Vila Venecja - Prašmatnios vilos

Vidaus plotas: 600 kv.m.

 

Erdvi svetainė

Virtuvė

5 kambariai

5 vonios kambariai

Darbo kambarys

Parodų zona

Privatus kiemas

Ref: 0456
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus nekilnojamas turtas

venecija parduodami namai
parduodama prašmatni vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venecija

Venetas – Venecija: Parduodama prašmatnioji vila yra netoli Venecijos, - išskirtinės, vienintelės tokios visame pasaulyje vietos, turtingos istorija ir menu, o taip pat žavinga architektūra bei gotikiniais rūmais. Venecijos miesto širdis yra Šv. Morkaus aikštė, iš ties vienintelė turinti teisę, apibrėžimo prasme, vadintis aikšte: kitos aikštės yra vadinamos “aikštelėmis”. Šv. Morkaus bazilika stovi Venecijos aikštės centre, puošta auksu ir mozaikomis, kurios pasakoja Venecijos istoriją, kartu su nuostabiais bareljefais, kurie vaizduoja metų mėnesius. Virš pagrindinių durų yra keturi bronziniai Konstantinopolio arkliai (iš ties tai kopijos: originalai yra Šv. Morkaus muziejuje), kurie primena ketvirtąjį 1204 m. Kryžiaus žygį. Bazilika yra graikiško kryžiaus formos, o ant jos yra penki didžiuliai kupolai. Tai trečioji bazilika skirta Šv. Morkui, kuri stovi šioje vietoje: pirmos dvi buvo sugriautos. 

Venecijos dožų rūmai stovi šalia bazilikos: juos jungia Popieriaus vartai, - nustabus Bartolomeo Bon darbas, kurie šiuo metu yra išėjimas iš Dožų rūmų muziejaus. Venecijos respublikos valdžios būstinė buvo pastatyta XV a. iš Istrijos marmuro. Čia nuostabiojo Venecijos miesto centre, keli žingsniai nuo mūsų išskirtinio buto pardavimui, stovėjo pilis, vėliau padegta, kad priversti Petrą IV Kandiano išeiti, kuris sukilimo metu joje buvo radęs prieglobstį. Šiuo metu rūmai yra muziejus, kuriame yra geriausi Venecijos menininkų darbai, pvz. Sansovino biblioteka. Priešais Venecijos Dožų rūmus yra Šv. Morkaus varpinė: pastatyta 1173 m. kaip švyturys laivams, XV a. buvo restauruota Bartolomeo Bon.  Krito 1902 m. liepos mėn. 14 d. ir buvo pilnai perstatyta. 

Visa Venecijos provincija yra garsi Italijoje ir už jos ribų dėka gausybės žavingų vilų, kurios buvo pastatytos praėjusiais amžiais šioje zonoje. Venecijos respublika, turinti tūkstantį metų istorijos, savo paveldu paliko taip vadinamą Veneto vilų civilizaciją, kuri valdė teritoriją: paveldą sudaro daugiau kaip 5000 vilų, kurios šiuo metu yra turistų mėgstami objektai ir tikri prašmatnūs brangakmeniai, kuriuos galima įsigyti. Veronos raudono marmuro ložė yra Jacopo Sansovino darbas, o virš jos yra bareljefai, kurie alegoriškai vaizduoja Liūtų respublikos žygdarbius. Kitas Venecijos miesto simbolis yra Rialto tiltas: tai Antonio Da Ponte 1591 m. darbas. Tuo metu tai buvo vienintelis būdas pereiti Didįjį kanalą pėsčiomis: iš ties tai buvo vienintelis tiltas iki pat 1854 m., kuomet buvo pastatytas Akademijos tiltas.