Prašmatni rezidencija ant Toskanos kalvelių

20 fotografija

Esantis žavingame Toskanos Val d'Ambra kraštovaizdyje, kurį sudaro miškai, vynuogynai ir alyvmedžiai, yra parduodamas šis tipiškas užmiesčio namas, statytas pirmaisiais XIX a. metais. Šio parduodamo Arece komplekso bendras plotas yra 795 kv.m., o jį supa 1,8 ha žemės, iš kurių 1,3 ha yra miškas, o likusi dalis yra apsodinta įvairiais sodais, viename iš kurių yra baseinas su hidromasažu ir baseino nameliu, stovinčiu šimtamečių ąžuolų šešėlyje.

Einant keliu, apsodintu liepomis ir gėlėmis, patenkame į parduodamą prestižinį nekilnojamą turtą, kuris susideda iš akmeninės 470 kv.m. sodybos, dviejų nepriklausomų priestatų, kur yra įkurtas priimamasis, o jų bendras plotas yra maždaug 225 v.m., bei techninės patalpos, naudojamos kaip sandėlys, kurios bendras plotas yra 100 kv.m. 

Ši prestižinė rezidencija yra dviejų aukštų ir buvo pilnai restauruota, išsaugant tipišką struktūrą bei Toskanos užmiesčio namų stilių, kurį charakterizuoja senų molinių plytelių grindys, stogai su kaštonmedžio sijomis ir čerpėmis, durys ir langai iš jauno kaštonmedžio. Pirmame aukšte yra įėjimas, keturios svetainės, iš kurių viena yra su židiniu, vonios kambarys su medine apdaila, darbo kambarys, erdvus valgomasis, erdvi virtuvė klasikiniu Toskanos stiliumi, apstatyta mediniais baldais, sandėliukas ir aptarnaujančio personalo patalpos, kur yra maža svetainė, kambarys, miegamasis ir vonios kambarys. 

Viršutiniame aukšte yra nakties zona, kur aptinkame keturis miegamuosius, trys vonios kambarius, darbo kambarį, erdvią svetainę su židiniu ir dengtą portiką su krosnimi. Kiti du gyvenamieji pastatai yra buvę žemės ūkio priestatai, kurie netgi po nesenos restauracijos išlaiko Toskanos charakteristikas su tipiškomis, prestižinėmis apdailos detalėmis. Atskiras kotedžas, kurio bendras plotas yra 150 kv.m., taip pat parduodamas Arece, yra dviejų aukštų ir jam priklauso privatus sodas ir dengta terasa su sodo baldais ir barbekiu zona. Elitinėje gyvenvietėje yra svetainė su židiniu, kuri veda link valgomojo ir virtuvės. Užlipus keliais akmeniniais laipteliais patenkame į erdvų vonios kambarį ir didelį miegamąjį, praturtintą kampine svetaine su židiniu. Moliniai Toskanos laiptai veda į antrą aukštą, kur yra erdvus vonios kambarys ir du miegamieji. Kitos prabangios vilos bendras plotas yra 75 kv.m. ir jai priklauso privatus sodas bei terasa su pavėsine, barbekiu ir pinta sofa bei foteliais. Šilta svetainė-valgomasis su virtuvėle ir židiniu suteikia gyvenvietei jaukumo, kur dar yra prieangis vedantis į du miegamuosius ir erdvų vonios kambarį.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Vidaus plotas: 795 kv.m.

Išorės plotas: 1,8 ha


Tipas: Parduodamas užmiesčio namas Toskana - Parduodamas kompleksas

Užmiesčio namas: 470 mq

kambariai: 5

vonios kambariai: 5

svetainės: 6

valgomasis: 1

virtuvė: 1


Gyvenama patalpa A: 150 kv.m.

kambariai: 3

vonios kambariai: 2

valgomasis: 1

virtuvė: 1

 

Gyvenama patalpa B: 75 kv.m.

kambariai: 2

vonios kambariai: 1

valgomasis: 1

virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

baseinas su vandens masažu

Bilijardo ir žaidimų salė

Privati automobilių stovėjimo aikštelė

miškas: 1,3 ha

sodas: 5000 mq

bendras žemės plotas: 1,8 ha

 

Arecas km 35 – Siena km 26 - Florencija km 54 – Kortona km 64 – Kastilionė del lago km 71 - Montespertolis km 83 – Tarptautinis Polo Klubas km 1 - Kazentino Golfo klubas km 24 - Florencijos oro uostas km 69 - Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 10

Ref: 0276
Kaina: € 730.000

parduodama pilis

užmiesčio namas toskanoje
vyno gaminimo įmonė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Arecas

Esantis ten, kur Kjanti kalnai susilieja su aukštutiniu Arno upės slėniu, išilgai Ambra upelio tėkmei, to paties pavadinimo slėnyje, Bučinė miesto teritorija buvo apgyvendinta ir tapo tranzito zona nuo romėnų periodo (apie ką liudija senasis Podži tiltas). Esantis kelias dešimtis kilometrų nuo tokių svarbių centrų, kaip Florencija, Arecas ir Siena, Bučinė miestas ir Valdambra užėmė, nuo romėnų laikų ir vėliau, svarbų periferijos teritorijos vaidmenį. Viduramžiais dabartinio miesto valdovai priklausė nuo galingų šeimų, kurios turėjo nuosavybės išilgai žavingų kalvelių, kurios lydi Ambrą link Arno upės.

Nuo XIII a. grafai Guidi di Modigliana valdė didelę dalį Bučinė, Podži, S. Reparata bokštą, Galatrona, kaip ir Kaposelvi ir Rendola, visas pilis, kurios nuo 1208 m. buvo saugomos Val d'Ambra statuto ir kurioms 1225 m. tie patys Guidi paprašė Areco miesto ir savo vyskupo Orlando degli Albergotti, apsaugos. Tuo pačiu periodu Ubertini di Chitignano turėjo nuosavybe kitą aukštąjį slėnį, į kurį įėjo Ambra, Rapale, Sogna, Badia a Ruoti ir Pietraviva. 

S. Maria d'Agnano abatija turėjo jurisdikciją tiek su to paties pavadinimo miestu, tiek su Capannole, Castiglion Alberti ir S. Pancrazio. Taip pat ir Tarlati iš Areco turėjo nuosavybės šiose žemėse ir apie 1325 m. užgrobė Bučinė tvirtovę, atimdami ją iš Guidi. Florencijos Respublikai vykdant plėtimosi politiką daugelio feodalų interesai neišvengiamai susikirsdavo.  Ir nuo 1335 m. Bučinė, Čenina, Galatrona, Tori, Rendola, S. Reparata ir Valdambra Fiorentina teritorijos įėjo į Florencijos valdas. Kituose dešimtmečiuose Florencjos Respublika tęsė savo progresyvų plitimą zonoje ir 1360 m. suformavo "Lygą”, kuri buvo pavadinta "Valdambra”. Tarp XIV ir XV a. užkariavo netgi aukštąją Valdambrą, kuri buvo išlikusi Ubertini valdoje.

1645 m. Fernandas II dei Mediči buvo Bučinė miesto feodas ir jį perdavė markizui Džiulijui Viteliui, perdavimas buvo atnaujintas 1738 m. Nikolio Vitelio naudai. Prancūzų dominavimo metu Bučinė miestas gavo merijos titulą ir iki 1811 m. priklausė Arno ir Areco apylinkių Prefektūros departamentui. Ko pasekoje buvo pripažinta Bučinė Valdambra merija, į kurią įėjo  dvidešimt keturi miestai, priežastis, dėl kurios dabartinis miestas išliko tokiu išsiplėtusiu.