Prašmatni nekilnojamojo turto buveinė Florencijoje

48 fotografija
- 47 Foto registruotiems vartotojams tapk auksiniu nariu

Esanti ant kalvelės du žingniai nuo Florencijos, bet apsupta rojaus ramumos, ši Toskanos prašmatni vila, šiuo metu parduodama, gali mėgautis išskirtine panorama į Arno upės slėnį. Vaikštant tarp žavingų šios senovinės rezidencijos itališkų sodų, kurie per amžius suteikė prašmatniajai vilai patrauklumo, galima aprėpti platų, supantį kraštovaizdį ir jaustis esančiam Toskanos širdyje. 

Istorinė buveinė yra turtinga žavesio, kuris atsiskleidžia vienas po kito tiems, kas skiria laiko juos atrasti. Prašmatni vila sužavi bet kurį, kuris čia sustoja ją pasimėgauti.

Parduodama Florencijoje vila ir priestatai, kurie visai dar neseniai buvo uždari visuomenei, o šiuo metu naudojami, kaip prašmatni svečių priėmimo struktūra, gali priimti svečius trumpiems periodams arba yra nuomojami progoms ir kultūriniams  įvykiams.

Elegantiška prašmatnioji vila, esanti Florencijoje, buvo pastayta 1610 m., kuomet naujas savininkas pradėjo pagrindinės vilos rekonstrukciją bei sutvarkė sodus. XIX a., kuomet istorinė buveinė dažnai keitė šeimininkus, pasitaikė, kad vila taip pat buvo apleista ar neprižiūrima. 1896 m. buvo atlikta svarbi žavingosios senovinės rezidencijos Toskanoje restauracija. Keturi prestižiniai nuosavybei priklausantys namai buvo kruopščiai restauruoti ir pritaikyti gyventi butuose bei prašmatniosiose vilose, apstatyti senoviniais šeimos baldais, bet tuo pačiu metu  su šiuolaikiška įranga. 

Prašmatnios pagrindinės vilos viduje, pirmame aukšte yra įėjimas su skliautine palėpe, vidinis kiemas su pasažu, svetainė, kurios langai išeina į sodą, 4 šeimyniniai miegamieji su 2 vonios kambariais. Antrame žavingos istorinės buveinės viduje yra 5 šeimyniniai miegamieji su 3 vonios kambariais, didelė svetainė, kuri išeina į apstatytą terasą, su vaizdu į istorinį sodą, valgomasis, didelė virtuvė, skalbykla/lyginimo patalpa, liftas. Prašmatnios vilos pirmas aukštas su dviem elegantiškom svetainėm, vidiniu kiemeliu su pasažu, įvairiais darbo kambariais ir posėdžių salėmis yra nuomojamas priėmimams, konferencijoms, parodoms ir kitiems įvykiams.

Prašmatnios žavingosios Florencijos vilos išorėje, išilgai žolės boulingo, yra Koplyčia ir Neptūnas: pirmoji yra dalis originalios XVII a. kolpyčios dalis, o antrasis yra šalia šventyklos statulos "Neptūnas”. Šalia istorinės buveinės yra oranžerija bei senovinis užmiesčio namas.

Ši parduodama prašmatioji vila yra sąjunga rafinuotumo, prestižo, prabangos ir istorijos. Kas trokšta idealios istorinės buveinės, šis prestižinis nekilnojamas turtas Florencjoje yra puikus derinys tarp stiliaus ir prabangos, tarp elegancijos ir patogumo.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Senovinė rezidencija - Parduodamos vilos Toskana


Pagrindinė vila:

Išorės plotas: 4675 kv.m.

Vidaus plotas: 18000 kv.m. sodas ir žemės


Kambariai: 9

Vonios kambariai: 5

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

Papildomi paslaugų kambariai 

Sodas

Erdvus baseinas


Nuotoliai:

Florencijos centras: 6 km - Florencijos oro uostas  / Peretola: 10 km - Golfo Klubas Ugolino: 15 km - Siena: 60 km - Piza: 90 km - Fortė dei Marmi paplūdimys: 120 km


Ref: 0465
Kaina: konfidencialios derybos

liukso klasės vila

prabangus namas
parduodami namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.