PRAŠMATNI ISTORINĖ BUVEINĖ FLORENCIJOJE

21 fotografija

Toskanos kalvų tipiškame kraštovaizdyje ir tarp gražiai žaliuojančių, išilgai besidriekiančių laukų, Florencijos apylinkėse, yra ši parduodama istorinė prestižinė buveinė, buvęs svarbus antikinis vienuolynas, statytas XII a.  Parduodamo Florencijoje užmiesčio namo bendras plotas yra maždaug 1300 kv.m., o jį supa 1 ha žemės. Jos prestižinė aplinka yra pilna istorijos ir kultūros, čia gyveno tokie istoriniai veikėjai, kaip Leonardo Da Vinci ir Della Robbia šeima.

Pastatas yra iš smiltainio akmens, o jo apdaila bei apstatymas yra tipiškas Toskanos užmiesčio namams, kaip pavyzdžiui, šiltos spalvos ir skliautinės lubos su medinėmis sijomis. Visa tai gyvenvietei suteikia jaukumo ir patogumo bei nukelia į antikinės epochos laikus. Parduodama Toskanos buveinė susideda iš techninių patalpų ir dviejų gretimų vilų, išsidėsčiusių per du lygius su atskirais įėjimais.

Pirmame aukšte, praėjus platų prieangį, patenkame į erdvius kambarius, kurie yra naudojami, kaip labaratorijos. Iš kiemo galima patekti į mažą prieangį, nuo kurio, dėka išskirtinių medinių laiptų, patenkame į erdvią antro aukšto svetainę arba į vieną iš dviejų rezidencijų. Svetainėje yra charakteringas židinys, o ji sujungta su miegamuoju, kuris turi atskirą vonios kambarį ir palėpę. Iš tos pačios svetainės laiptais patenkame į trečią aukštą, kur yra vonios kambarys ir koridorius, laiptais vedantis į miegamąjį, kuris yra įrengtas charakteringo bokšto viduje.

Antra vila yra išsidėsčiusi pirmame ir antrame aukštuose. Pirmame aukšte yra prieangis, virtuvė, valgomasis, svetainė, vonios kambarys, darbo kambarys ir kitos papildomos patalpos. Pirmas aukštas, be visa ko, yra praturtintas kiemu, kuriame yra charakteringa krosnis, apjuostu akmenine tvora, nuo kurio atsiveria graži Toskanos kalvų panorama. Antrame rezidencijos aukšte yra virtuvė, du miegamieji, vonios kambarys, darbo kambarys su palėpe ir valgomasis su židiniu, kuris išeina į erdvią terasą, kur galima pailsėti pavėsinės šešėlyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Vilos ir užmiesčio namai  - Parduodamas Toskanos užmiesčio namas  

Vidaus plotas: 1300 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha

 

Vila A

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 3

Svetainė: 1

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1


Vila B

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 2

Svetainė: 1

Virtuvė: 2 

Valgomasis: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė: 1ha

 

Toskana – Florencija: Florencija km 15 – Siena km 49 – Montespertoli km 15 – San Miniato km 28 – San Gimignano km 31 – Terminis parkas km 40 – Golf klubas Ugolino km 9 – Volterra km 56 – Florencijos oro uostas km 13 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud km 14.

Ref: 0196
Kaina: € 2.700.000

parduodu vilą

užmiesčio namas toskana
pilis kjanti

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: San Casciano Val di Pesa yra nutolęs kelis kilometrus nuo Florencijos, jame yra daug bažnyčių ir viduramžių laikų vilų, kaip pvz. Bibbione pilis. Romėnų laikotarpiu San Casciano minimas, kaip "mansio", forpostas, skirtas pasikeisti arklius antikiniame Florencijos kelyje. Santa Cecilia bažnytėlė, kuri stovėjo netoli romėnų kelio, buvo pavadinta "a Decimo” (prie dešimto), kadangi buvo šalia dešimto akmeninio orientyro, kuris nurodydavo dešimties mylių atstumą nuo Florencijos. Zona, kurioje šiuo metu stovi elegantiška parduodama vila, buvo apgyvendinta jau apie VIII a. prieš Kristų, bent jau taip galima spęsti iš archeologinių radinių, priklaususių etruskams. Iš pradžių San Casciano buvo mažas kaimelis netoli prabangios Florencijos, kuris stovėjo bažnytėlės Santa Cecilia a Decimo kaimynystėje, o jo paskirtis buvo sustojimas arkliams, paveldėta iš romėnų epochos. 

1312 m. imperatorius Arrigo VII San Casciano išsirinko kaip stovyklavietę po Florencijos apgulties, bet jį aplenkė brolis, archivyskupas iš Treviri, kuris užpuolė ir sugriovė daugelį Val di Pesa pilių. Neužilgo kaimelis buvo užkariautas Castruccio Castracani. 1343 m. Gualtieri di Brienne, užėmus Toskanos sostinės valdovo kėdę, transformavo San Casciano į kunigaikštystę ir jį sustiprino daugybe apsauginių sienų, bet dėl jo pabėgimo iš Florencijos, darbai liko neužbaigti. 

1354 m. Fra' Moriale D'Albano kariuomenė tiesiogine to žodžio prasme kaimelį paima į nelaisvę, kaip įkaitą, siekiant gauti išpirką. Po to Florencija nusprendė sustiprinti centrą savo lėšomis, suprasdama, kad kaimelio pozicija pritraukia banditus ir priešo karius. Su Medici atvykimu prasideda taikesnis periodas, kurio metu buvo nugriautos kai kurios užtvaros, o pilių griuvėsiai aplink San Casciano užleido savo vietą elitinėms viloms ir žemės ūkio pastatams. 

Val di Pesa, šiuo žėrinčiu periodu, tampa Della Robbia namais, įžymios keramikų dinastijos, kuri aprūpino visą Toskaną prabangia molio keramika. Deja San Casciano ir vėl pažino karo baisumus. 1944 m. liepos mėn. 26 d. besitraukiančios fašistų-nacistų kariuomenės minos ir sąjungininkų kariuomenės bombos sugriauna miestą, atnešdami daug nuostolių ir pridurdami prie mažo miestelio niokojimo istorijos galutinį dramos skyrių.