Prašmatni buveinė Toskanos širdyje

full screen full screen video
61 fotografija

Parduodama žavinga, didingo grožio nuosavybė, esanti Toskanos širdyje tarp alyvmedžių ir vynuogynų kalvelių, netoli nuo Sienos.
Parduodamas kompleksas driekiasi per maždaug 160 ha tipiškos Toskanos žemės ir susideda iš pagrindinės prašmatnios vilos ir kitų priestatų, senovinių užmiesčio namų, kurie buvo naudojami kaimiškiems tikslams, o šiuo metu paversti į didelės prabangos ir vertės nekilnojamąjį turtą.
Kasolė d'Elsa yra viduramžių miestelis, esantis maždaug 50 km nuo Florencijos ir 20 km nuo Sienos, išties pavydėtinoje vietoje, Toskanos regiono centre. Ši nuosavybė priklauso šeimai nuo 1919 m.
Pagrindinė, parduodama Sienoje, žavingoji vila buvo pastatyta XVI a. ir yra unikali ne tik dėl savo grožio, kurio nepalietė laikas, bet ir dėl savo istorinio žavesio.
Ši antikinė rezidencija buvo visiškai restauruota 1920 m., išlaikant nepaliestomis tipiškas Toskanos architektūrines charakteristikas bei visas istorines bei menines detales, tarp kurių dailininko Beccafumi XVI a. freskos.
Šalia pagrindinės vilos, kas sudaro šios parduodamos Sienoje nuosavybės dalį, yra kaimelis, susidedantis iš įvairių pastatų: buvusi mokykla, koplyčia, ferma, prabangus namas bei kiti pastatai, buvę arklidėmis, šiuo metu naudojami, kaip sandėliai, garažas ir vyninė, kur laikomas vynas.
Žavingą vilą supa erdvus parkas su ilgu ir tipišku kiparisų keliu, kuris veda link nuosavybės.
Pagrindinės vilos plotas yra 2.500 kv.m., o kiti pastatai sudaro maždaug 3.000 kv.m. Nuosavybės teritorijoje, netoli nuo vilos, yra dvi sodybos aptarnaujančiam personalui bei žemės ūkio reikmėms: tvartas, daržinė, vyninė ir patalpos, kur laikomas aliejus. Šios sodybos taip pat gali būti parduodamos.
Vila parduodama Sienoje buvo pastatyta Agostini šeimai, vėliau tapo žinomos šeimos Piccolomini Clementini rezidencija, o dar vėliau buvo parduota dabartinio savininko protėviams. 

Prašmatni gyvenvietė yra 650 metrų virš jūros lygio, ant kalvelės, nuo kurios atsiveria žavingas vaizdas į Toskanos širdyje esančias kalveles. Vertas dėmesio yra ežeras ir daugybė šaltinių, esančių šalia nuosavybės. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

CHARAKTERISTIKOS

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kasolė d'Elsa


Tipas: Vilos Sienoje - Parduodamos prašmatnios vilos

Vidaus plotas

Pagrindinė vila: 2500 kv.m.

Įvairūs priestatai: 3000 kv.m.

Išorės plotas: 160 ettari


NUOSAVYBĖS NEKILNOJAMAS TURTAS: 

Pagrindinė vila : 4 aukštai per 2500 kv.m.

5 trobos ir rezidencijos per 1500 kv.m.

Portikatas di 50 kv.m.

Bažnyčia 140 kv.m.

5 įvairios paskirties kaimiškas nekilnojamas turtas per 1200 kv.m.


TOSKANA: Kasolė d'Elsa - Siena: 20 km – Florencija: 50 km - Piza: 90 km - San Džiminjanas: 25 km - Voltera: 28 km

Ref: 0475
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama vila

pilys Kjantyje
parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Šalia gražiosios Sienos esanti Kasolė d’Elsa yra sena etruskų gyvenvietė, kaip liudija daugybė atrastų kapaviečių. Tai yra Toskanos miestas stovintis ant kalvos, kas dovanoja lankytojams žavų panoraminį vaizdą. XI a. ir XII a. buvo Volteros vyskupo feodas. 1260 m. atiteko Sienai, kurią domino miestelio strateginė padėtis. Kad apsaugotų jį nuo išorinių atakų, buvo pastatytos naujos tvirtovės, tarp kurių du apvalūs bokštai rytuose, išlikę iki šių dienų. Kasolė taip įgavo pavadinimą “mūrinis bokštas”, t.y. apsupta (iki šių dienų išlikusios) sienos. 

Toskanos miestelio, netoli Sienos, mūrinė tvora yra ovalinės formos, kurios pagrindinės ašies ilgis yra apie 400 metrų, o plotis apie 130. 

Du senoviniai įėjimo vartai nėra išlikę iki mūsų dienų; šiauriniai buvo vadinami Vienuolių vartais; o pietuose - Rivelino vartai, juos galima pamatyti tik senose fotografijose, padarytose iki kol buvo sugriauti nazistų antrojo pasaulinio karo metu. Sienos miesto rytuose yra išliko du apvalūs bokštai, pastatyti 1481 m. Pranciškaus di Giorgio Martini užsakymu, kuris sustiprino visus gynybinius įtvirtinimus.