Prašmatnaus nekilnojamo turto nuosavybė Toskanoje

36 fotografija

Parduodama prašmatnaus nekilnojamojo turto nuosavybė, esanti viename iš svarbiausių Toskanos miestų, t.y. Pizoje, šiuo metu naudojama, kaip aukšto lygio svečių namai. Ši prestižinė Pizoje parduodama vila tiems, kas įsigys šį kompleksą, bus puiki investicija su grąža tiek iš dabartinės veiklos, tiek ateityje praplėtus kompleksą, kam yra visos galimybės. 

Prašmatni nekilnojamojo turto nuosavybė yra naujos statybos ir ją patogu pasiekti iš automagistralės A11 arba kelio Florencija-Piza-Livornas, kas labai svarbu plačiai ir įvairialypiai klientūrai. Pagrindinė Toskanoje parduodamo pastato veikla yra iš išskirtinio prestižinio nekilnojamojo turto, komercinio komplekso, susidedančio iš  įvairiausių “teminių” patalpų bei namų ir prestižinių vilų, kur yra baras po atviru dangumi, picerija, vyninė, restoranas ir viešbutis. Prestižiškąjį nekilnojamąjį turtą Pizoje papildo žavūs lošimo namai, kur galima praleisti emocingus vakarus. Savininko pasirinkimas investuoti į skirtingas veiklas davė puikius rezultatus, nes jos idealiai papildo viena kitą, sukeldamos susidomėjimą klientų, atvykstančių iš visur. Pirminis apsilankymas yra svarbus, leidžiants įvertinti pastato vertę. 

Visas Toskanoje parduodamas prestižinis nekilnojamojo turto kompleksas yra apibūdinamas išskirtine priežiūra, kokybe ir prabanga. Prestižinės parduodamos vilos vidus atkartoja puikųjį išorinį vaizdą. Patalpos yra prižiūrėtos ir joms vertę suteikia aukščiausios kokybės grindys bei lubos, sukurdamos jaukumą bet kam, kas tik čia įžengia, leisdamos “pajausti” vietos vertę iš jos elementų ir paslaugų.

Liukso klasės vila, taip pat parduodama, kur yra viešbutis, buvo perdaryta iš senojo pastato, visiškai jį perstatant ir papildant šiuolaikiniais patogumais. Čia yra 67 kambariai, pradedant nuo mažųjų apartamentų iki apartamentų. Taip pat čia yra kongresų salė, - papildoma vertė ir būtinybė aukšto lygio verslo klientui. Didingas, prašmatnus naujos statybos nekilnojamas turtas buvo pastatytas pagal projektą, dar kartą pabrėžiant komplekso ypatingumą, išryškinant kokybę, kuri pastabima tiek svečių, tiek investuotojų. Šiuo metu Italijoje ne daug prašmatnių nekilnojamojo turto pastatų, turinčių pramoginę-turistinę paskirtį, siūlo tiek daug įvairaus ir praktiško. 

Nuo aukšto lygio, meistriškai įrengtų apartamentų, iki šiltų spalvų elegancijos, kuri tvyro visoje aplinkoje. Nuo bandomųjų golfo laukų, iš kur galima mėgautis taip pat ir žavinga supančia Toskanos panorama iki ypatingojo baseino, kur yra žaidimų čiuožykla ir šuolių platformos, vertos profesionalų varžybų. Nuo atpalaiduojančių prašmatniųjų vonių, kurios, dar prieš įlipant į vandenį, keisdamos formą siūlo unikalaus ir reto malonumo vaizdą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza 

Zona: Piza


Tipas: Liukso klasės vilos - parduodami prašmatnūs namai

(A) Bendras dabartinio centro plotas 84.000 kv.m. 

Bendras dabartinio centro patalpų plotas  11.000 kv.m. 

- iš kurių plotas 15  Shop White komercinių veiklų 2.000 kv.m. 

- iš kurių viešbučio plotas  3.600 kv.m. 

Žaliasis plotas ir stovėjimo aikštelė  73.000 kv.m. 


(B) Žemės plotas galimoms papildomoms statyboms 128.400 kv.m 

- Padalinys L 76.000 kv.m turintis turistinę/viešbučio/svečių namų paskirtį. 

- 38.000 kūbiniai metrai pastatų grynojo ploto (12.700 kv.m H=3m). 

- iš kurių nuosavybė 63.800 kv.m lygūs 84% ploto viso padalinio L. 

 

- Padalinys KL 91.000 kv.m, turintis komercinę paskirtį. 

- 136.500 kūbiniai metrai pastatų grynojo ploto (27.300 kv.). 

- iš kurių MAPE'S nuosavybė 64.600 kv.m. lygi 72%. 

 

(C) Žemės ūkio plotas  13.000 kv.m 

 

BENDRAS PLOTAS (D = A+B+C)  225.400 kv.m 


Šokių aikštelė: daugiau 400.000 metinis lankomumas. 

 - The Viper 

 - Viperotto 

 - La Piazzetta 

 - New Entry 

 - Bodega di Famiglia 

 - Caragatta 


Shop White: bendras plotas maždaug 2000 kv.m. 

 - galerija šalia Calandrino restorano. 

 - baras, spauda, vaistinė, kioskas, vyninė, kirpykla, grožio centras su solariumu, drabužių parduotuvės, lošimų salė, administracinės patalpos. 

 

Restoranas: metinis lankomumas daugiau nei 30.000. 

Restorane dirba 15 žmonių (iš kurių 4 pusę etato). 

 

Viešbutis: 

 - 4 žvaigždučių viešbutis su 66 kambariais (mažieji apartamentai ir apartamentai). 

 - pastate yra kongresų salė. 

 - marketingo politika visada buvo nukreipta į “aukšto lygio” verslo klientus. 

 - viešbutyje dirba 22 žmonės (iš kurių 2 pusę etato). 

 

NEPAGRINDINĖ veikla: 

 - picerija 

 - mažojo futbolo aikštelės 

 - baras 

 - prekybinė galerija 

 - GSM įrenginiai

 - paslaugų zonos 

 - stovėjimo aikštelės 

 - žemės ūkio paskirties žemė

Ref: 0421
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

prašmatnus nekilnojamas turtas
parduodamos prašmatnios vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Piza

Toskana - Piza: Kalčinaja, kur stovi presižinis, išskirtinis nekilnojamasis turtas, yra mažas Pizos uosto miestelis, lengvai pasiekiamas dėka puikiai išsvystytos kelių struktūros. Buvo įkurtas viduramžių laikais ant dešiniojo Arno upės kranto. Pavadinimas kilo iš daugybės kalkių krosnių, kurios tuo metu buvo statomos miestelyje. Toskanos miestelis buvo įsivėlęs į karą tarp Pizos ir Lukos respublikų, kol buvo užkariautas Florencijos. Sekant originaliais Leonardo da Vinči žemėlapiais, būtent Kalčinajoj buvo realizuoti svarbūs hidrauliniai darbai, kurie reguliavo Arno upės potvynius. Dėka Toskanos miestelio, kur buvo pastatytas žavusis naujos statybos prestižinis nekilnojamas turtas, priežiūros ir pakeitimų, kurie nuolat vyko, Kalčinajoje prasiplėtė žemės ūkis ir industrilizacijos procesas, kas jį paskatino tapti svarbiu ir aktyviu centru.

Tik kelis kilometrus nutolusi Piza, įžymi dėl savo pasvirusio bokšto, kuri pasižymi aukšta istorine ir menine verte, taip pat dėka ir Katedros, pastatytos romėnų-pizos stiliumi. Šventa vieta daugeliui turistų, kurie aplanko Gražiąją šalį; Pizoje yra tap pat daugybė kitų vietų, keliančių didelį susidomėjimą, kaip pavyzdžiui Cavalieri aikštė, Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli paūpiai,  Laikrodžio rūmai, Muda bokštas ir daugelis kitų. 

Pizos apylinkėse yra daugybė įdomių istorinių ir meninių miestelių, kuriuose yra architektūriniai perliukai, kaip pavyzdžiui elitinės vilos ar istorinės rezidencijos, didelės vertės ir prestižo, tikri meno kūriniai, kur prabanga susilieja su Toskanos elegancija.