PRAŠMATNAUS NEKILNOJAMO TURTO NUOSAVYBĖ LUKOJE

16 fotografija

Parduodamas prabangus elitinis apartamentas, įsikūręs istorinių rūmų viduje, esančių vienoje iš charakteringiausių Lukos istorinio centro zonų. Apartamentas neseniai buvo restauruotas.

Lukos vilos fasadas, pastatytas iš molinių plytų ir smiltainio, buvo visiškai restauruotas, išsaugant plytų vientisumą. 

Elitinis nekilnojamas turtas yra išsidėstęs per du aukštus, o jo bendras plotas yra 420 kv.m. Viduje yra didelės svetainės, kambarių sienos ir lubos yra dekoruotos gerai restauruotomis žaviomis freskomis tipišku Toskanos stiliumi. 

Pirmame aukšte yra erdvus prieangis, kuris veda į svetainę, šalia kurios yra išorinis kiemelis su privačia parkavimo aikštele. Iš svetainės galima pakliūti į kitus pirmo aukšto kambarius, tarp kurių vienas naudojamas, kaip skalbykla, ir į sandėliuką, kur yra laiptai, vedantys į antrą aukštą. 

Viršutinaime aukšte yra trys miegamieji, du vonios kambariai, virtuvė ir didelė rafinuotai freskomis dekoruota svetainė, iš kurios patenkame į didelę terasą.

Parduodamą elitinį apartamentą papildo privati 39 kv.m. ploto vyninė, kuri yra Lukos vilos rūsyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: elitiniai apartamentai - vilos Lukoje

Vidaus plotas: 459 kv.m. 


Kambariai: 3

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

 

Privati parkavimo aikštelė

Vyninė: 39 kv.m.

 

Toscana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km 

Ref: 0150
Kaina: € 1.400.000

aristokratinė vila

užmiesčio namas toskanoje
vilos lukoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.