Prabangus Vila su panoraminiu vaizdu, netoli Florencijos

full screen full screen video
62 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Vos kelios minutės nuo Florencijos, panoraminis poziciją su kvapą gniaužiančiais vaizdais Florencijos kalvos, šis elegantiškas prabangūs vilos parduodamas.
Turtas turi apie 1350 m2, 4 aukštų, viena iš kurių yra rūsys srityje, ir yra būdinga bokšto, iš kurio vaizdas yra tikrai nepaprastas.
Rūsyje namų rūsių 7 kambariai. Čia taip pat yra naujesnė sparnas vila pastatyta 60s, su tiesioginiu išėjimu į sodą, kur yra tyrimas, valgomasis kambarys, žaidimų kambarys, svetainė, virtuvė su prieiga prie Pergola ir miegamasis su lt -suite vonios kambarys.
Pirmame aukšte yra didelis ir įspūdingas įėjimas, kuris veda į 3 kambarių su coffered lubos; tada mes rasti studiją su vonios kambariu, virtuvė su išėjimas į lauko terasą ir 2 miegamieji. Gražus Mediniai laiptai veda aukštyn, kur yra 6 erdvūs miegamieji, 2 su en-suite, vonios kambarys, drabužinė, koridoriuje ir sandėlį.
Galiausiai, mansarda yra prieinama per spiraliniai laiptai iš 36 m2, kuri yra patalpinta tarp pirmame aukšte ir panoraminiu bokšto.
Šalia prabangūs vilos parduoti Florencijoje Mes turime 130 m2 priklausomybė, kurią sudaro įėjimas, valgomasis su virtuve, svetainė, vonios kambarys ir 3 miegamieji, vienas su vonios kambariu.
Turto žemė turi 20.000 m2 alyvmedžių giraičių plotą. Norėdami užbaigti šią gražią svajonių namą, yra baseinas, teniso kortai ir 150 m2 garažas.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Miestas: Florencija

Tipas: Prabangus vila su baseinu

Vidinio paviršiaus plotas: 1480 m2
Išorinis plotas: 20.000 m 2

Pagrindinė vila: 1350 m2
4 aukštų
Panoraminis bokštas su vaizdu Il Duomo
valgykla
Priklausomybė: 130 m2
Garažas: 150 m2
baseinas
Teniso aikštelė
Sodas: 6000 m2
Šalis: 14.000 m2

Florencija už 10 km - Pratas 35 km - Pistoia 55 km - Luka 90 km - Piza 100 km - LEGHORN 110 km - Forte dei Marmi 120 km - Arezzo 75 km
Ref: 1270
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Vilos Toskanoje

Florencija
Vila Parduodama

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - Hills

Florencija, kapitalas Toskanoje, turi neginčijamą žavesio ir grožio, kuris yra žinomas visame pasaulyje, ne tik kaip į paminklų ir istorinių pastatų miesto, bet taip pat namo į išskirtinių prabangių vilų, esančių prestižiniame istoriniame centre arba kalvos aplink "Cradle Renesanso ".
Florencija yra įsikūręs plačiame slėnyje apsuptas Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri, Poggio Imperiale ir BELLOSGUARDO kalvų vidurį. Šiuo kraštovaizdžio, prabangių vilų ir svajonių namus, yra labai daug, kaip ir prestižinių senovės vilos.
Yra daug pramogų, kad Florencijos miestas gali pasiūlyti. Be jau minėtų paminklų ir rūmus, garsus aikščių, tokių kaip Piazza della Signoria "," Piazza del Duomo Santa Crocs ir San Lorenzo yra puikus svarbus. Jau nekalbant apie istorinius teatrus, tokių kaip Pergola, Verdi, Goldoni, Niccolini ir pulcini, taip pat garsus tiltus Ponte Vecchio, Santa TRINITA, Ponte alle Grazie ir Ponte alla Carraia, miesto sienų ir durų.
Norintys įsigyti išskirtinę savybę galima rasti vieną, kuris tinka jo poreikius didingomis nustatymo Florencijos ir savo gražių kalvų mieste.