Prabangus vila su baseinu Siena kaime

full screen
68 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis išskirtinis Luxury Villa pardavimui yra ant kalvos, apsuptas nuostabiu kraštovaizdžiu siūlo Siena kaime.
Tai rafinuotas kompleksas yra padalintas į dvi Sodai ir matuoja 900 m2 Bendras. Jis turi daugiaaukščiai, reguliariai ir simetrišką išdėstymą, jos fasadai funkciją plačias angas, kad prisiminti garsiąją spalvas "Kretos Senesi"; tai taip tipiškas dizainas šioje srityje žavinga šalies namų.
800 m2, pagrindinis vila yra erdvus ir erdvūs kambariai, puoštos plytų arkos, šviesos medinių sijų, ir terakotinėmis-grindys išklotos plytelėmis. Antras gyvenamasis įrenginys harmoningai dedamas šalia pagrindinio vieną, tai yra 100 m2, ūkinis pastatas įsikūręs šalia.
Su jos plačia 3-ha-žalioje zonoje, tai turtas nustatyti labai išskirtinio kontekste įspūdingas grožio kuri gali būti prieinama per rezervuotųjų kelio pradedant nuo Ombrone upės slėnyje.
Pagrindai aplinkinių šį objektą daugiausia ariama, bet yra taip pat namo į kai kurių alyvmedžių ir kai žavinga mišką su triufelių rezervo matavimo maždaug dviejų hektarų. Taip pat yra nedidelis ežeras, kurio vanduo naudojamas drėkinimui.
Ši vila buvo sukurta siekiant užtikrinti maksimalų komfortą; ją užbaigti, taip pat yra žavus lauko baseinas, uždaras baseinas ir suomiška pirtis. Ši svajonė vieta yra tikra privataus prieglauda poilsio vienoje iš gražiausių ir gražūs peizažai siūlomų Toskanos kaime.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Siena

Tipas: prabangūs vilos

Vidinis paviršius: 900 m2
Išorinis paviršius: 3 ha

vila
ūkinis pastatas
Lauko baseinas
Baseinas
sauna
sodas
pagrindai

Siena 27 km - Siena oro uostas 37 km - Florencija 118 km

Ref: 0744
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Luxury Villa

prestižinis vila
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Šis prabangus vila pardavimui yra nuostabus Toskanoje, regione gyvena keletas nuostabus kaimų su turtinga praeitimi. San Gimignano yra vienas iš jų: ji buvo įkurta kaip mažas kaimas pavadintas Velathri į 3-ios ar 2 Kr Iki etruskai, tai buvo tada užkariavo romėnai pirmas ir paskui Lombardija.
10-ojo amžiaus ji priėmė iš Modenos, Saint Geminianus, kuris, sakoma vyskupo vardą, gynė ją nuo Totila, gotų karalius.
Viduramžiais miestas augo greičiau, nes savo poziciją dėl Via Francigena, maršruto, kuris buvo ties komunikacijos sistemą tuo metu centre, kaip kai kurie iš plento rūšiuoti.
Į 1199 miestas tapo nemokamą bendrijos, Toskanos ir kovojo prieš Volterra vyskupų ir jos kaimyninių miestų išlaikyti savo laisvę.
Gegužės 8, 1300, San Gimignano surengė Dante Alighieri savo vaidmenį ambasadorius Guelph lygos Toskanoje po vidinių kovų tarp Guelphs ir Gibelinų šeimų buvo padalinta San Gimignano į dvi frakcijas vadovauja Ardinghelli (Guelphs) ir Salvucci (Gibelinų ).
Miestas klestėjo iki 1348, kai maras, kad paveikė visą Europą, privertė ją pateikti į Florenciją. Dauguma jos bokštai buvo atsisakyta ir nukrito ar kitaip sunaikinta gauti statybines medžiagas.
Po šimtmečius irimo ir apleidimo, pasaulis iš naujo atrado lobių ir Grožis šį miestą, jo kultūrinę reikšmę ir unikalus žemės ūkio tapatybės, taip, kad ji tapo UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
Šiandien ji yra viena iš populiariausių turistinių vietų, ir labai ieškoma po nustatymo tiems, kurie nori pirkti Luxury Villa.