Prabangus Vila Parduodama Punta Ala

full screen
48 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Dėl Punta Ala, Toskana, šioje privataus Luxury Villa vos už 300 metrų nuo paplūdimio jūros parduodamas.
Iš apie 200 m2, namas susideda iš pirmame aukšte ir rūsyje, kuris skaičiuoja 8 kambarių ir 5 vonios kambariai ir pagalbinės dviviečiai kambariai.
Pirmame aukšte Parduodama Vila, yra didelė svetainė ir virtuvė, 2 erdvūs miegamieji ir 2 vonios kambariai. Laiptinė šalia kambarį tada veda į rūsį, kur yra 3 miegamieji, 3 vonios kambariai, didelė svetainė bei rūsys. Pridedamas prie grindų, ten yra 50 m2 garažas.
Turtas atspindi vidaus ir išorės architektūros stilius pakrančių zonos vilos, kurie yra gerai suderinta su jų natūralioje aplinkoje, kurioje jie yra panardintas dėka plačiai naudoti natūralių medžiagų, tokių kaip akmuo.
Labai šešėliai sodo apie 1500 m2, supa prabanga namo ir pagilina jį su savo aukštaūgiai medžiai, didelių pušų ir net šimtamečių ąžuolų.
Blaivus ir diskretiškas, tai žavinga namų tik žingsnis nuo Punta Ala jūros bus ideali vieta mėgautis Atpalaiduojantis atostogas vasarą, taip pat per bet kurią kitą metų laiką, pasinaudojant visada malonus ir lengvas klimatas.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Miestas: Grosseto
Savivaldybė: Castiglione della Pescaia
Plotas: Punta Ala

Tipas: Prabangūs vilos

Vidinio paviršiaus plotas: 200 m2
Išorinis plotas: 1500 m2

2 aukštų
5 miegamieji
5 vonios kambariai
garažas
rūsys

Jūros 300 m - Grosseto 40 km - kalnas Argentario 100 km - Port Piombino už 45 km - LEGHORN 110 km - Siena 120 km - Florencija 150 km
Ref: 1373
Kaina: € 1.300.000

Punta Ala

Toskanos pajūrio Vilos
Lionard

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Punta Ala

Elito kurortas ant Maremma, Castiglione della Pescaia ir aplinkinių kaimų, ypač Punta Ala pakrantėje, vis labiau paklausa tiems, kurie nori prabangos pajūrio vilą.
Išskirtinis turistų, apdovanotas 2005 m Legambiente ir turizmo klubas už aplinkos kokybę, Toskanos pajūrio zona yra tikrai gera vieta gyventi ar praleisti malonių vasaros atostogas.
Yra daug L uxury namai, kurie neseniai buvo pastatytas ir renovuotas patenkinti kelis prašymus tiek Italijos ir tarptautinių klientų.
Tipiškas Viduržemio jūros klimatas, būdingas augalijos ploto ir kristalų jūros vandenys yra vieni iš šios vietos privalumus.