Prabangus Vila Parduodama Florence centre

full screen
50 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Į miesto Florence centre, įsikūręs apsuptyje gamtos ir dar tik trumpą atstumą nuo visų svarbiausių pramogų, šis L uxury puikiai atkurta Vila yra parduodamas.
Turtas datas greičiausiai atgal į 16 amžiuje ir paviršiaus plotas 321 m2. Jis yra sudarytas iš 4 miegamieji, iš kurių vienas yra kapitonas apartamentai su terasa, 5 vonios kambariai, žavinga kambarį, studijų, virtuvė su mitybos srityje, skalbykloje ir nepriklausomas buto svečiams, kurie ilgainiui gali tapti vilos personalas butas.
Fasadas yra visiškai papuoštas geometrinių kompozicijų spalvos marmuro mozaika, kriauklių, ir dekoracijos akmens. Taip pat marmuro saulės laikrodis, antikvariniai biustai, kad panašūs keturis sezonus, taip pat dekoratyvinių vazų. Baliustrada šeimininkai 2 Obeliskai pagaminti iš pietra Serena marmuro, o iš kitos pusės fasado yra 2 nišos, kuriose yra 2 statulas.
Akivaizdu, kad originali struktūra buvo pridėtas į sodą ir tai buvo Limonaia kur citrina augalai gali priimti prieglobstį per atšiaurių oro sąlygų, ir tikriausiai čia egzotiški augalai ir paukščiai buvo ant šou.
Naujausia restauracija vyko 2010 metais ir leidžiamas tiksliai Revalvacija šio istorinio prabangos turto, kad šiandien siūlome šiuolaikišką, šviesos ir erdvus aplinka, dideli langai su vaizdu į sodą, vonios kambarys įrengtas su visais patogumais, o šiuolaikiniai duomenis ir modernios sistemos.
Ši vila pardavimui turi absoliučiai išskirtinį poziciją ir magišką vaizdą apie Florencija Brunelleschi didinga kupolo Duomo centre.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Savivaldybė: Florencija

Tipas: Prabangūs vilos

Vidinio paviršiaus plotas: 321 m2

4 miegamieji
5 vonios kambariai
studija
virtuvė
Restoranai plotas
nepriklausomas butas
Skalbykla
5 parkavimo vietos

Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Luka 80 km - Piza 80 km - Bolonija 80 km
Ref: 21236
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Florencija vilos

Istoriniai namai
Prabangūs namai Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Sostinė Toskanoje, Florencija yra vienas iš populiariausių ir gerai žinomų miestų tiek Italijoje, tiek užsienyje, o taip pat gyvena daug ypatingų istorinių prabangių vilų.
Be to, kad iš daugybės menininkų namų ir italų kalbos, jos kultūros, meno ir architektūros paveldas yra vienas iš turtingiausių pasaulyje.
Miestas yra pulsuoja muziejus po atviru dangumi ir tuo centre randame įspūdingą katedra Santa Maria del Fiore, kad '' Duomo '' Florencijoje, šalia kurių yra Giotto varpinė, po Piazza della Signoria su Palazzo Vecchio Palazzo Pitti, Uffizi muziejus su kūrinių Botticelli ir Leonardo da Vinci.
Yra daug Luxury Villas ir prestižiniai apartamentai miesto centre ir iš aplinkinių kaimų, unikalių savybių ir realus sapnas namai, kurie puikiai tinka mėgautis šį miestą.