Prabangus vila pardavimui žalia Brianza srityje

full screen
56 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis elegantiškas vilos pardavimui yra žalia Brianza srityje ir ji yra viduje didelis parkas per 10.000 m2
Tai trijų aukštų dvaras turi bendrą vidaus paviršiaus plotą maždaug 1000 m2, yra du butai, kurie yra prijungti pirmame aukšte apsemtas baseinu ir dideliu elegantiškas kiemo įrengta kepsnine.
Visuose apartamentuose yra svetainė su židiniu ir valgomuoju, yra valgomasis virtuvė, miegamieji su dvigulėmis lovomis ir vonios kambariai, šešerių miegamieji ir keturi vonios kambariai iš viso.
Kai didinga vidaus laiptai, pagaminti iš marmuro ir kaustytomis geležies švino į viršutiniame aukšte, kur yra atvira tyrimas plotas su vaizdu į kambarį tai žemiau. Šiame aukšte yra taip pat miega zona su vonios kambarių.
Gyvenamojo ploto pirmame aukšte veda į žemiau grindų, kuris yra naudojamas poilsiui ir pramogoms ir apima pokalbis plotas įrengtas su baru ir biliardo stalu, žaidimų aikštelė vaikams, yra vaizdo žaidimų srityje, kino kambarys su daugiau nei 20 patogiais foteliais, ir pilnai įrengta treniruoklių salė; yra taip pat prieškambario kuri veda prie skalbimo kambaryje. Šiame aukšte yra taip pat su kontroliuojama temperatūra rūsys.
Tai Vila Parduodama anketa kambarių pasižymi savo moderniu dizainu, kuris yra elegantiškai kartu su medinių grindų dangų, marmuro, rafinuotas skydinė apkala ir dideliu dėmesiu smulkmenoms.
Šis prabangus turto supa įspūdingas sodas su angliško stiliaus vejos, kad buvo smulkiai apsodinto didelis įvairių augalų ir aukštaūgiai medžiai. Jame taip pat yra vaikų žaidimų aikštelė, futbolo lauką ir romantišką pavėsinė kuri idealiai tinka pietums su šeima ir draugais.
Ši vila pardavimui yra puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta būti glaudžius ryšius su gamta, kuris yra e-oji pagrindinis bruožas Brianza srityje, bet taip pat nori būti arti visais patogumais ir paslaugomis, kurias siūlo pagrindinių miestų regionas. Milano centras yra tik 25 km.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Miestas: Monza E Brianza
Plotas: Brianza

Išorinis paviršius: 1 ha
Vidinis paviršius: 1000 m2

6 miegamieji
4 vonios kambariai
Dengtas baseinas
sodas
sporto salė
Biliardinė su baru
kino salė
Vaizdo žaidimai plotas ir žaidimų erdvė
Barbekiu
Vyno rūsys

Monza 15 km - Milanas už 30 km - Lecco 25 km - Komo už 25 km - Bergamas 55 km - Milanas Malpensa oro uostas 55 km

Ref: 1760
Kaina: € 6.000.000

Brianza

Brianza vilos
Vila Parduodama Brianza

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Brianza

Milanas yra Romos kilmės, bet vis dar išlaiko senesnis prisiminimus, turintys ryšių su Keltų gyventojų, kurie paliko gilius ir, be abejonės, kultūrinius požymius dar prieš Romos dominavimo.
Apylinkėse yra daug torrent, kad nuo laikų pradžios, jau gaminami gilias depresijas ir kalvotumus, ir tai yra labai daug žaliųjų plotų, papuoštas populiariausių vilos.
Ši sritis taip pat buvo daugelio aršios kovose, kuris pasiekė kulminaciją su Milano ir jo aplinkinių savivaldybėse pagal Barbarossa sunaikinimo nustatymas; tada jis tapo svarbus prekybos sankirta per 14 amžiuje dėka pagrindinio kelio, vedančio iš Milano į Como.
Iš tada mažame miestelyje istorija taip pat buvo labai tamsus laikotarpis, kartu su dviem negandų, kad tarp 1575 ir 1630 ištiktų daug miestų, mirtis, naikinimą ir vargą.
Ir dar, net ir per tuos metus, kai kurios kilmingos dvarai buvo statomi, skirtas pramogų ir išsiblaškymas nuo miesto gyvenimo: tai, laikui bėgant, tapo už žemės ūkio paskirties žemės pertvarkymo į Didžiąją įmonių, iš kurių kai kurie vis dar egzistuoja šiandien ir yra centras apie amžinas vertė.
Milanas yra šiuo metu miesto ir ekonominis centras Ziemeļdalmācijā Italijoje, ji sugebėjo išlaikyti ir išsaugoti savo ekstremalių grožį ir išsaugoti savo nuostabų kraštovaizdį. Įsikūręs tik trumpą atstumą nuo Lombard metropolis, ši sritis yra lengvai pasiekiamas.