PRABANGUS Vila pardavimui Versilia, netoli LUCCA

full screen video
47 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prabangus vila įsikūrusi pusę tarp Toskanos pakrantės ir Lukos miesto, parduodamas. Pastatytas 14 amžiaus, šio objekto išsaugojo tą pačią struktūrą matoma šiandien.
Nekilnojamas daugelio svarbiausių šeimos laiko, per šimtmečius vila buvo perduota iki žymiųjų kilnių šeimų, kurie išsaugojo žavesį ir prestižą šio atskirti gyvenamąją vietą.
Viduje padalinta į septynias prabangūs apartamentai, tai Toskanos vila pardavimui funkcijos didžiulius interjerus, gerai šviesos ir prabangus, kur laikotarpis baldai dera elegancija ir tobulinimas kambariuose.
Miegamieji papuoštas vertingų duomenų, pavyzdžiui, lovos su baldakimais, freskomis barelį skliauto lubomis ir spindi lubos, brangakmenių keramikos, stiukowymi, panoraminiais vaizdais į sodą ir baseiną.
Salėse taip pat yra puikių baldai, pavyzdžiui, krištolo šviestuvai, papuošti lubos, akmens ar marmuro židinių, senoviniais baldais, dideliais langais. Visa išdėstymas yra gerai baigtas ir visos detalės apibrėžti rafinuotas ir atskirti ambient.
Išorėje, gražus ir didžioji Parkland supa šį Vila Parduodama netoli Lucca. Atsižvelgiant į sodrus ir dosniam žalumos viduryje gražus baseinas išsiskiria idealiai tinka atsipalaiduoti per šiltų saulėtų vasaros dienų.
Ši vila pardavimui Versilia yra tikras brangakmenis, sugeba suburti praeities su šiuolaikiškais patogumais spindesys, neprarandant savo elegancija ir tobulinimas, kuris yra unikalus, ir neprarandant savo nesenstantis žavesio.
TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana
Savivaldybė: Luka
Plotas: aplinkinių Lucca

Tipas: Prabangus vila - istorinis vila

Vidinis paviršius: 1800 m2 (vila 1600 m2, konservatorija 200 m2),
Išorinis paviršius: 12000 m2

7 Apartaments
Prestižinis baldai
Parkland
Plaukiojimo baseinas

Toscany - Luka. Luka 20 km - Viareggio už 10 km - Forte dei Marmi už 10 km - Piza už 25 km - Piza oro Galilei 30 km.
Rifo 0662

Ref: 0662
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Luxury Villa

išskirtinė rezidencija
prabangus turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

LUCCA

Toskana Lucca - Versilia
Šis prabangus Vila yra įsikūręs Toskanos, netoli Lucca, iš nepaprasto grožio miesto bei turtinga istorija. Luka gausu prabangių vilų ir VIP nekilnojamasis turtas. Miestas vis dar išsaugo daugelį ypatybių būdingų senovėje, Romos amfiteatras ir forume, ir romanų bažnyčių. Okupuota pirmiausia gotų ir tada bizantiečiai, Luka buvo vienas iš svarbiausių sostinių Lombardo Karalystėje. Bėgant metams, įvairių sričių nusprendė bet kas yra žinoma, kad Luka buvo vienas svarbiausių miestų viduramžiais ir didybę ir didingumą tuo metu vis dar matomi ir šiandien.
Tarp daugelio lankytinų vietų yra "Piazza dell'Anfiteatro, miesto sienos, Piazza San Michele, Piazza San Martino, The Duomo, Chiesa di San Michele Foro Torre Guinigi Palazzo Ducale ir Teatro del Giglio.
Taip pat maži kaimeliai aplink Lucca yra labai įdomus: kai esate netoli tiek Alpi Apuane kalnuose ir prie Versilia kranto. Jie taip pat yra turtingas istorijos ir architektūrinės reikšmės ir yra taip pat daug prabangos savybės tipiškų Toskanos stiliumi vietą.