Prabangus vila pardavimui Kaprio saloje

full screen
63 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis nekilnojamasis turtas parduodamas nuostabioje Kapris saloje, Anacaprio miestelyje, ir nukrenta tiesiai į kriokliai mėlyną jūrą ir yra nedidelis atstumas nuo garsiojo Blue Grotto.
Ši aukštos kokybės vila yra apie 300 m2 ir yra pavydėtinoje vietoje su įspūdingu panoraminiu vaizdu į Ischia, Procida, Neapolį, Vezuviją ir visą Sorento pakrantę.
Šis turtas yra sudarytas iš erdvios dvivietės salės su puikiu vaizdu, valgomuoju, studija, virtuve, penkiais miegamaisiais su atskirais vonios kambariais ir svečių vonios kambariu. Vila perimetro palei daug terasų; jie apskritai yra 250 m2 ir yra puiki vieta pasimėgauti aplinkinių grožį ir gamtą.
Šios vilos kambariai buvo įrengti labai atsargiai, įskaitant antikvarinius daiktus ir senovinius elementus, kurie puikiai tinka šio viešbučio gaivumui.
Šį vila supa nuostabus 3 000 m2 parkas ir 2,500 m2 alyvmedžių giraitės. Šioje žaliojoje zonoje yra nuostabus begalybės baseinas su visais patogumais ir poilsio zona, iš kurios atsiveria nuostabus jūros be galo mėlynas vaizdas.
"Famous for its timeless charm and spectacular Faraglioni," Capri "yra išskirtinė ir prestižinė paskirtis, klasė ir prestižas sinonimu tarptautinėje prabangos rinkoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Kampanija
Provincija: Neapolis
Savivaldybė: Kapris

Tipas: Vila

Vidinis paviršius: 300 m2
Išorinis paviršius: 5500 m2

5 miegamieji
7 miegamieji
Sodas
Alyvuogių giraites
Plaukiojimo baseinas
Jūros vaizdas

Neapolis 70 km - Sorentas 30 km - Positano 15 km - greitkelis Salerno-Reggio Calabria 15 km - Caserta 80 km

Ref: 3316
Kaina: € 6.500.000

Kapri vila pardavimui

vilos kapri
Kapris, Amalfio pakrantė, Amalfio pakrantės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Capr

Garsioji Amalfio pakrantė yra pakrantės ruožas Kampanijos regione Pietų Italijoje.
Iš šios svetainės parduodamo prabangio viešbučio namo su vaizdu į Salerno įlanką, ši vieta yra žinoma visame pasaulyje dėl jaukių kraštovaizdžių ir jūros grožį, taip pat žavių aplinkinių kaimelių, kurių kiekviena turi savo tradicijas ir stiprią kultūrinę įtakoja.
Įžymūs vietiniai gaminiai, gražios prabangos vilos ir prestižiniai viešbučiai, puikus maistas, natūralios grožybės ir bet koks komfortas yra tai, kas pasveikins Jus Amalfio pakrantėje, Italijos pusiasalio rojaus.
Šis unikalus kraštovaizdis, kuris yra gerai žinomas ir mylimas visame pasaulyje, suras idealų svajonių namus savo atostogoms ar gyvenimui ištisus metus, mėgaudamiesi švelniu ir maloniu klimatu bei nuostabiu šios srities grožiu.