Prabangus vila pardavimui Anacapri

full screen
46 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis nuostabus prabangus vila, įsikūrusi vienoje iš įspūdingiausių Anacaprio rajonų, yra žavingas vaizdas į jūrą.
Už kelių žingsnių nuo Kapri istorinio centro įsikūręs prabangi Viduržemio jūros gamta, šis turtas yra intymumo ir ramybės kampas.
Parduodamas turtas apie 300 m2, kurį sudaro septyni miegamieji kambariai ir penki vonios kambariai; jo lygiai yra gerai paskirstyti ir prijungti. Jo kambariai yra labai ryškūs, nes dideli langai atsiveria jūros žvilgsnio.
Ši vila buvo suprojektuota daug dėmesio detalėms, ir jai būdingi rafinuoti šiuolaikiški baldai kartu su tradiciniais elementais, todėl tai tikras svajonių namai.
Šis turtas yra apsuptas nuostabiu ir puikiai laikomu 4 100 m² ploto sodu, kurį puošia tropiniai augalai ir bouganvilleas. Jame yra puikus begalybės baseinas su visais patogumais ir poilsio zona, iš kurios atsiveria nuostabus jūros be galo mėlynas vaizdas.
Puikus privatumas, prabanga ir išskirtinumas - tai didingojo turto privalumai, kur galite mėgautis šio salos stebuklu privatumu ir supa šilta ir jauki atmosfera.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Kampanija
Provincija: Neapolis
Savivaldybė: Anacapri

Tipas: Vila

Vidinis paviršius: 300 m2
Išorinis paviršius: 4 100 m2

7 miegamieji
5 vonios kambariai
Terasa
Sodas
Plaukiojimo baseinas
Poilsio zona
Jūros vaizdas

Napolis 45 minučių - Sorentas 40 minučių - Positano 40 minučių - Ischia 20 minučių - Terminės pirtys 1,5 km - Napolis golfo klubas 25 km - Marina Grande uostas 2 km - Neapolio oro uostas: keltas iš Marina Grande 1 val.

Ref: 1583
Kaina: € 8.000.000

anacapri, capri, villas for sale anacapri

Anacapri vilos, vila parduoti kapri
vilos kapri

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Anacapri

Puiki Capri sala, kur šis viešbutis su vaizdu į Faraglioni yra Neapolio įlankos sala, yra viena iš vaizdingiausių ir aplankytų vietų Italijoje. Įsikūręs prieš Sorrentino pusiasalį, jo grožis ir šlovė pasiekia praeities šimtmečius, kai senovės sujungė jį su Ulysse, sirenais ir Virgilio "Aeneido" mitu. Net ir šiandien sala pritraukia daug lankytojų, žavių savo ypatingu grožiu.
Salos pakrantėje gyvena prabangios vilos ir prestižiški viešbučiai, daugybė griovių, įlankos ir stačios uolos. Uolos, paslėptos po uolomis, buvo naudojamos romantiškų vilų, kurios buvo pastatytos čia per Romos imperiją. Garsiausių šių urvų yra " Mėlynasis griūtis" , kur šviesa atsigriebia nuo vandens, aprašyta daugelio rašytojų ir poetų. Įdomūs "Faraglioni" aukšti uolos, atsirandančios iš krištolo jūros, yra pažymėti Kaprio simboliais ir sukuria įspūdingą scenografinį kraštovaizdį.