Prabangus užmiesčio namas Toskanos širdyje

19 fotografija

Parduodamas tipiškas, prestižinis Toskanos užmiesčio namas ant Lukos kalvų, kurio bendras plotas yra 1.000 kv.m., o jį supa 10 ha žemės.

Nuo šios prašmatnios vilos, esančios Toskanos širdyje, atsiveria žavus uolėtas kraštovaizdis, kuris sukuria ramybės jausmą.  Antikinė Lukoje parduodamo užmiesčio namo dvasia, kurio statyba siekia Karolingų laikus, buvo išsaugota dėka profesionalių restauracijos darbų, kurie išlaikė originalias charakteristikas, minimaliai įvesdami naujus elementus.

Tarp visų prabangių namų, kurie yra Tokanoje, ši parduodama vila yra tikras rojaus kampelis. Dvi kiparisų eilės saugo nuosavybę nuo nepageidaujamų žvilgsnių ir veda prie pagrindinio namo įėjimo, kurį supa žavus 10 ha parkas, kur auga alyvmedžiai ir šimtamečiai kiparisai, stovi baseinas ir netgi yra mažas ežeras. Tiek nuo sodo, kuris apglėbia parduodamą Lukos vilą, tiek iš vidaus patalpų atsiveria nuostabi Toskanos kalvelių panorama. Kraštovaizdis bei istorinė vertė paverčia šią gražiąją vietą unikalia. Vilos bendras plotas yra maždaug 1.000 kv.m. ir čia yra trys labai erdvūs, prašmatnūs butai.

Toskanos nekilnojamame turte yra jaukus įėjimo holas. Pakilus laiptais patenkame į pagrindinę vilos zoną, kur svetainėje yra senovinis židinys ir prestižinė XVIII a. freska su originaliu vienkiemio herbu. Perėjus svetainę patenkame į erdvų valgomąjį bei darbo kambarį su šalia esančiu šeimininkų kambariu ir privačiu vonios kambariu. Tame pačiame žavingos, parduodamos, prašmatniosios vilos Toskanoje aukšte aptinkame charakteringą rustikos stiliaus virtuvę, kuri dėka durų susijungia su svetaine. Viršutiniame aukšte yra trys žavūs kambariai bei miegamasis su privačiu vonios kambariu iš prestižinio marmuro. Perėjus koridorių pasiekiame užmiesčio namo dienos zoną, kur yra svetainė su valgomuoju ir erdvi virtuvė. Lukoje parduodama vila yra apstatyta elegantiškais, rustikos stiliaus baldais. Lubos yra su prestižinio medžio sijomis, kruopščiai restauruotos tam, kad būtų išsaugotas jų antikinis vaizdas.

Šalia yra prašmatnus 350 kv.m. butas, puikiai restauruotas ir susidedantis iš svetainės su židiniu, valgomojo, virtuvės ir trijų miegamųjų su vonios kambariais. Šiek tiek aukščiau yra privati, pašventinta 90 kv.m. kolpyčia, kuri taip pat yra parduodama ir neseniai buvo restauruota bei perdaryta į butą, susidedantį iš svetainės, valgomojo, virtuvės, vonios kambario ir miegamojo palėpėje.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: Parduodamos vilos Lukoje - Lukos vilos

Vidaus plotas: 980 kv.m. padalinti į tris butus su atskirais įėjimais

Išorės plotas: 10 ha


Priestatas: 350 ha


Baseinas


Ežerėlis


Koplyčia perdaryta į butą: 90 kv.m.


Toskana – Luka: Piza 30 km - Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi 45 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Lucca Est: 10 km.

Ref: 2450
Kaina: konfidencialios derybos

toskanoje parduodami užmiesčio namai

nekilnojamas turtas
parduodama prašmatni vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana – Luka: Ši imponuojanti antikinė vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojųir išsivystęs, kaip romėnų miestas, VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. 

Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės. 

Luka yra vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV-XVII a. sienos; tos pačios, kuri jau antroje XIX a. pusėje buvo paversta malonia pasivaikščiojimo pėsčiomis vieta. Ji yra viena iš geriausiai išlikusių Europoje, nes niekada praėjusiais amžiais nebuvo naudojama gynybiniais tikslais. Ko pasekoje ir Lukos istorinio miesto centro paminklai išliko originalūs, beveik nepaliesti prabangios architektūros pavyzdžiai, kaip daugybė išraiškingų viduramžių bažnyčių, bokštai ir varpinės bei Renesanso epochos prabangūs rūmai.

Lukos mieste taip pat yra žavingos urbanistinės erdvės: pati žymiausia, be abejonės, yra Amfiteatro aikštė, pastatyta architekto Lorenco Notolinio ant senovinio romėnų amfiteatro liekanų. Ji yra vienintelė tokia savo architektūrine prasme. Pagrindinė istorinio Toskanos miesto arterija yra siaura viduramžių gatvė Fillungo, kuri apjungia daugumą prekybinių Lukos miesto įmonių. Būtent dėl šios istorinio-architektūrinio turto begalybės buvo pasiūlyta Lukos istorinį centrą - kuriame yra tradicinis istorinis teatras, Lelijos teatras, - įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą.