Prabangus užmiesčio namas Toskanoje

23 fotografija

Parduodami svarbaus žemės ūkio nekilnojamo turto pastatai, statyti XVIII a., esantys ant vaizdingos kalvelės, kuri skiria Florencijos Kjantį nuo Sienos, kuriems priklauso 63 ha žermės, apsodintos alyvmedžiais, mišku, vynuogynais, iš kurių gaminamas Chianti Classico vynas, bei sėjama žemė. 

XX a. pabaigoje komplekso Kjantyje žemės ūkio veikla buvo apjungta su kaimo turizmu, pastatant turistams skirtas prestižines struktūras, baseiną, teniso kortus, - visa tai tipišku Toskanos stiliumi, kas praturtino pačią nuosavybę. Čia taip pat yra ežeras ir šiuolaikinės statybos šulinys, kurie parduodamą Toskanos žemės ūkį aprūpina vandeniu.

Prabangūs užmiesčio namai, kurie sudaro nuosavybę, buvo dalinai restauruoti, o jų bendras plotas yra 2200 kv.m. 

Pirma parduodama struktūra yra dviejų lygių: rūsyje yra vyninė, parduotuvė, administracinės ir ekspozicinės patalpos, o pirmame aukšte yra sandėliai ir trys gyvenamos patalpos. Kiti keturi butai yra šalimais esančiame trijų aukštų užmiesčio name. Pirmame aukšte yra du butai: viename iš jų yra trys kambariai, vonios kambarys, erdvi virtuvė su židiniu ir sandėliukas. Kitame yra du kambariai, vonios kambarys, virtuvė ir svetainė su židiniu. Antro aukšto bute yra du kambariai, vonios kambarys ir virtuvė. O trečiojo aukšto bute yra trys kambariai, vonios kambarys ir virtuvė. Kitos dvi rezidencijos yra kituose dvejuose pastatuose: vienoje yra erdvi svetainė, plati virtuvė su dideliu židiniu, du kambariai, vonios kambarys ir sandėlys. Kitas butas buvo neseniai restauruotas ir yra dalinai rūsyje, turi atskirą įėjimą bei mažą sodą. Įvairūs priestatai papildo parduodamą Sienoje kompleksą, tarp kurių yra koplyčią su freskomis ir baldais, garažas, sandėlys, žemės ūkio įrengimų saugykla bei dviguba trobelė, anksčiau naudota kaip daržinė, tvartas ir smulkiujų įrankių sandėlys, apsupta 100 kv.m. vidiniu kiemeliu, grįstu molinėmis plytelėmis.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Kompleksas Kjantis - Parduodama žemės ūkio įmonė

Vidaus plotas: 2200 kv.m 

Išorės plotas: 63 ha

 

Vila A:

1 gyvenvietė su trim kambariais, vonios kambariu ir virtuve

1 gyvenvietė su trim kambariais, dviem vonios kambariais, svetaine, virtuve ir valgomuoju

1 gyvenvietė su kambariu, vonios kambariu ir virtuve


Vila B:

1 gyvenvietė su trim kambariais, vonios kambariu ir virtuve

1 gyvenvietė su dviem kambariais, vonios kambariu, virtuve ir svetaine 

1 gyvenvietė su dviem kambariais, vonios kambariu, virtuve

1  gyvenvietė su trim kambariais, vonios kambariu ir virtuve


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Teniso kortai

Privati koplyčia 

Vyninė

Žemė: 63 ha


Toskana – Siena: Siena km 31 –San Džiminjanas km 21 – Montespertolis km 31 - Florencija km 42 – Voltera km 44 - Arecas km 63 – Dante Alighieri Golf & Country Club km 10 - Florencijos oro uostas km 49 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Certosa km 28.

Ref: 2274
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vyno gaminimo įmonė

parduodamas užmiesčio namas
kompleksas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Kjantis, kur stovi Toskanos užmiesčio namas, yra elegantiška zona, patogi gyventi, kur galima leisti laiką mėgaujantis menu, gastronomija, ramybe tarp užburiančių Sienos ir Florencijos kalvų. Kastelina yra vienas iš pagrindinių Sienos Kjanti centrų, kartu su Radda ir Gaiole, kurios yra susijusios žemės ūkiu ir tuo faktu, kad yra riba tarp Sienos ir Florencijos. 

Istoriškai dėl jų buvo varžomasi karuose tarp Guelfi ir Ghibellini, o šiuo metu jos tapo nuostabia turistine zona, Kjanti vyno ir Toskanos laukų sinonimu. 

Kastelinos miestelis gimė iš etruskų gyvenvietės VI-VII a. prieš Kristų, bet tik viduramžiais susiformavo šiuolaikinė jos išvaizda. Dėl savo pozicijos tarp Sienos ir Florencijos tapo strateginiu punktu, priklausė Kjanti asociacijai, sąjungai, kurios herbe buvo “juodas gaidys”, kaip vėliau buvo pavadintas vienas įžymiausias ir labiausiai pripažintas juodasis Kjanti vynas. Savo nepriklausomybę prarado XVI a. viduryje po karo tarp Sienos ir Florencijos, tapdamas svarbiu žemės ūkio centru. Iki mūsų dienų tai vienas iš varomųjų Toskanos vyno produkcijos centrų. Ypač įdomu pamatyti tvirtovę la Rocca su patarimų kambariu, kaip ir Kapitonų salę, kiemą su šuliniu ir archeologinį muziejų. SS. Salvatore bažnyčioje, kuri buvo atstatyta po karo, galima žavėtis Toskanos mokyklos darbais.