PRABANGUS UŽMIESČIO NAMAS FLORENCIJOJE

12 fotografija

Atpalaiduojančiame Toskanos kalvų peizaže, stovi šis parduodamas prašmatnus Florencijos užmiesčio namas, kurio bendras plotas yra 220 kv.m. ir kurį supa 3 ha kalvingas žemės plotas. Čia yra baseinas, kuriame galima atsipalaiduoti. Vila yra apsupta ramybės ir žalumos, su vaizdu į erdvų ir šviesų slėnį, kur kiek akys aprėpia driekiasi vynuogynai, alyvmedžiai ir miškas.  Prabangi vila mėgaujasi strategine padėtimi, nes yra netoli nuo miesto ir kultūrinio gyvenimo.

Pardudamas prabangus namas yra išdėstytas per tris lygius: pirmame aukšte yra miegamasis, svetainė, virtuvė, valgomasis, du vonios kambariai, garažas ir du rūsiai.

Antrame prestižinio parduodamo užmiesčio namo aukšte yra trys miegamieji ir vonios kambarys, o trečiame aukšte yra palėpė.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: parduodami prabangūs namai - parduodamos vilos ir užmeisčio namai

Vidaus plotas: 220 kv.m.

Išorės plotas: 3 ha


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 3

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1

Svetainė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4


Baseinas

Garažas

Žemė: 3 ha

 

TOSKANA: Florencija km 6 – Piza km 90 – Luka km 83 – Montekatini Termės km 52 – Golfo klubas Ugolino km 2 – Grotta Giusti Terme ir viešbutis km 52 - Florencijos oro uostas km 13 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 11.

Ref: 0131
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodamas užmiesčio namas

vilos florencija
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Miestelis, kur stovi prašmatni vila, iškilo greičiausiai kaip etruskų kaimelis, pavadintas Marm vardu, o maždaug III amžiuje pavirto Toskanos prekybine vieta. Vėliau buvo pavadintas Quarto (atstumas nuo Florencijos myliomis) ir tik neseniai, kai buvo atrasti romėnų vilų ir termių griuvėsiai, vieta įgavo dabartinį pavadinimą. Pavadinimas Ripulae primena hidraulinius darbus, kurie buvo atlikti apsiginti nuo Arno upės patvinimų. 

XIII a. Toskanos miestelis buvo Ripolio asociacijos pagrindinė būstinė, viena iš 72 bendruomenės federacijų, į kurias buvo padalinta Florencijos apygarda. Ripolio asociacija buvo suformuota iš keleto kaimelių, esančių už Arno upės iki San Donato in Collina. 

Toskanos teritorija, visada pasišventusi žemės ūkiui, išsiplėtusi netgi į dešinįjį upės Arno krantą, buvo laikoma pavyzdiniu žemės ūkio valdymo kaimeliu. Repetti, savo “Toskanos Geografinis-Fizinis-Istorinis žodynas" (1833) jį aprašo, kaip "... Florencijos sodas .. nuostabiausias, vaisingiausias, tankiausiai apstatytas vilomis ...". 

1774 m. pirmą kartą buvo sumažintas šio Florencijos kaimelio plotas, vėliau, kitame amžiuje, atskirta dalis, esanti priešingoje Arno upės pusėje, ir baigiant Florencijos formavimu bei modifikavimu XX a., kuris apibrėžė dabartines miesto ribas.