Prabangus turizmo kurortas yra už kelių kilometrų nuo "Cala Violina"

full screen
49 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Žavioje vietoje, esančioje Grosseto pakrantėje, Toskanoje, kur garsėja gamtos grožis, yra šis prestižinis žemės ūkio turizmo kurortas .
Tik keli kilometrai nuo jūros šis gražus kaimo turizmo kurortas yra sudarytas iš kelių pastatų, įskaitant 250 m2 pagrindinę vilą, šešis 65 m2 ploto apartamentus, erdvios 150 m2 restorano patalpą, 70 m2 rūsį ir didelį sandėlį, kurio dydis 400 M2.
Dviejų aukštų pagrindiniame aukšte pirmame aukšte Vila yra prieškambaris, svetainė ir virtuvė su židiniu, skalbykla, sandėliukas ir vonios kambariai. Viršutiniuose aukštuose yra miegamojo erdvė, kurią sudaro du dviviečiai miegamieji, vonios kambarys su sūkurine vonia, kitas erdvus miegamasis su spintele ir vonios kambariu bei nuostabus 120 m2 portiškas.
Šiame prabangiame viešbutyje yra ne mažiau kaip trylika hektarų, 400 alyvmedžių ir 350 vaismedžių. Šis ūkis aprūpintas visais patogumais svečiams. Jame yra trys arteziniai šuliniai ir du baseinai, kuriuose galima lengvai atsipalaiduoti.
Šis turizmo kurortas yra arti miesto ir jo paslaugų, bet taip pat apsuptas kerinčių kaimo vietovių. Tai yra tipiškas ir tradicinis Toskanos prabangus namas ir tikras poilsio dvaras, labai arti jūros.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Grosseto
Plotas: Puntone

Tipas: prabangus vila

Vidinis paviršius: m2
Išorinis paviršius: 13 ha

Vila
6 apartamentai
Restorano salė
Rūsys
Sandėlis
Portico
3 arteziniai šuliniai
Plaukiojimo baseinas

Puntone 2 km - Follonica 6 km - Cala Violina 7 km - Piombino 41 km - Grosseto 46 km

Ref: 3252
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Rafinuotas agroturizmo kurortas

Prabangus vila
Liūtas "prabangos nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Puntone

Grosseto yra pagrindinis Maremos miestas , žavingas Toskanos rajonas su fantastiškais, laukiniais ir natūraliais gamtos parametrais.
Miestas su trijų kilometrų bokštais ir įtvirtinimais iš tiesų buvo XVI a. Kariuomenės tvirtovė, apsupta labai įvairios žemės, kurioje yra miškai, paplūdimiai ir saugomi gamtos rezervatai.
Šiandien miestas vis dar išlaiko savo viduramžių vaizdą, jo istorinis centras iš tiesų yra panašus į seną miestelį su brangiais paminklais ir architektūrinėmis vertybėmis.
Ombrijos upė eina per miestą, kuris yra vos keli kilometrai nuo vienos iš gražiausių Toskanos jūrų.
Skaidrus mėlynas vanduo, žavios uolos, prabangūs pušynai ir neįtikėtinos prabangios vilos, įsikūrusios ant uolų arba užkimštos kalvose, yra tik keletas nuostabių dalykų, kuriuos galite grožėtis Grosseto rajone.