PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS SIENOJE

19 fotografija

Charakteringame viduramžių kaimelyje, visiškai renovuotas, ant Sienos kalvų, yra prestižinis kompleksas šiuo metu parduodamas. 

Turtas, kuris pasižymi tipiškomis Toskanos užmiesčio namų charakteristikomis, yra sudarytas iš dešimt pastatų, kurie yra užima 2000 kvadratinių metrų ploto ir stovi mažiau nei 15 minučių nuo Sienos, pačioje Kjanti (Chianti) kalvų širdyje, 3 km nuo upės Arbia. 

Parduodamas Toskanos užmiesčio namas buvo atidžiai restauruotas savininkų ir tai yra didelės ramybės ir ypatingo žavesio vieta. Prašmatni pagrindinė vila pirmą kartą buvo restauruota XIX amžiuje kilmingos šeimos iš Montepulciano valia. 

Nuostabi vila, stovinti ant vienos iš aukščiausių kalvų šioje zonoje, mėgaujasi puikiu vaizdu į aplinkines teritorijas, iš kurios gerai matosi kai kurie būdingiausi Sienos ir Toskanos teritorijos miestai. Pastatas, bažnytėlė ir senovinis sodas yra apjuosti ilga kiparisų ir akacijų alėja, kuri nuveda prie baseino ir kitų komplekso pastatų. 

Šiuo metu užmiesčio pastatas naudojamas kaip kaimo turizmo ir žemės ūkio struktūra, o kiti pastatai buvo paversti į 12 prabangių apartamentų svečiams, iš kurių kiekvienas renovuotas kaimišku Toskanos stiliumi, naudojant originalias medžiagas, tokias kaip, ąžuolas, kaštonmedis, molinės plytelės. Taip pat buvo modernizuotos išorinės struktūros bei vidaus erdvės. 

Žemės ūkio įmonė, įsikūrusi užmiesčio name, išdidžiai gamina nemaža prestižinio vyno kiekį, įskaitant Chianti Classico DOCG ir Riserva vyną, pagamintą iš Merlot, Cabernet ir Syrah vynuogių. Čia taip pat gaminamas išsiskirtinis aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Siena 

Zona: Kjanti (Chianti) 


Tipas: vilos Siena - užmiesčio namai Toskana

Vidaus plotas: 2000 kv.m. 

Išorės plotas: 98 ha   


Pagrindinė trijų aukštų vila

Privati koplyčia 

Rūsys 

7 dviaukštės sodybos, perdarytos į 12 apartamentų  


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė 98 ha    


Toskana: Siena €“ Kjanti (Chianti): Florencija 66 km - Siena 19 km - Montalcino 50 km - Cortona 41 km - Arecas 43 km - San Gimignano 56 km - Pienza 43 km - Petriolo Terminės vonios 26 km - Valdichiana Golfo Klubas 19 km - Florencijos oro uostas 80 km - Autostrada: E78 išvažiavimas Siena 12 km

Ref: 0097
Kaina: Daugiau nei 10M

parduodama pilis

užmiesčio namas toskanoje
namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana-Siena: tai piečiausia Chianti regione esanti gyvenvietė, ten kur kalvų ir miškų peizažas susilieja su Kretos Sienos. Castelnuovo Berardenga kaimelis, įsikūręs Ombrone upės aukštajame slėnyje, įeina į Kjanti (Chianti) vyno teritoriją. 

Gyvenvietė buvo pradėta statyti Sienos Respublikos Didžiosios Tarybos sprendimu 1366 m. liepos 26 d. tam, kad apgintų save nuo priešų iš šiaurės išpuolių. Jai buvo suteiktas Castelnuovo (Naujoji pilis) pavadinimas, taip atskiriant ją nuo šioje teritorijoje esančių senųjų tvirtovių. Pavadinimas Berardenga kilo iš kilmingojo Berardo ar Bernardo, frankų kilmės, kuris turėjo jurisdikciją šioje zonoje, kaip imperatoriaus Ludovico il Pio atstovas (865).

Krikšto vardas, Toskanos pietuose esančio miestelio, nuolat atkartojamas paveldėtojų, suteikė pavadinimą zonai, kurią jie pavadino Contea Berardenga. Tačiau 1382 metais, dar prieš darbininkams atliekant baigiamuosius apsauginės sienos darbus, Castelnuovo buvo užpultas florencijos gyventojų, kuriems vadovavo vadas Sir John Hawkwood, kuris į istoriją pateko italizuotu vardu Giovanni Acuto ir kuris, praėjus daugiau nei pusei amžiaus, buvo atvaizduotas Paolo Uccello didžiojoje Florencijos Katedros freskoje. Hawkwood, po to, kai okupavo ir apiplėšė Castelnuovo, atsitraukė tik gavęs 50.000 auksinių florinų išpirką.

Sienos provinčijoje esantis miestelis, kur stovi prašmatnus užmiesčio namas, apsigynė 1478 m. nuo naujos amžinųjų priešų atakos, tačiau ir vėl kapituliavo 1489 metais, dėl grafo Francesco Landi išdavystės.  Sugrįžus į Sienos rankas, kaimelis buvo sustiprintas antraja gynybine siena ant kurios buvo pastatyti septyni įspėjimo ir gynybos bokštai. Okupuotas 1554 m. imperatoriaus karių, po metų, kritus Sienai, galutinai tapo Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės dalimi. Nuo tada kaimelis galėjo galutinai atsidėti savo žemės ūkio plėtrai, ypač vyno ir aliejaus, gražių sodų prie senųjų vilų kūrimui, o neseniai ir geležies kalybos amatui bei turizmui.