PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS SIENOJE

19 fotografija

Antikiniame viduramžių laikų Toskanos miestelyje, pačioje pietų Sienos širdyje, tarp Sienos ir Montalčino, stovi ši turistų apgyvendinimo struktūra, kurios bendras plotas yra 1180 kv.m., su priestatu, kurio bendras plotas yra 35 kv.m. ir terasa-sodu, 400 kv.m. ploto.

Prestižinis nekilnojamas turtas didžiuojasi nuostabia ir jaukia vieta, tarp Kjanti kalvų, ir yra apsuptas turtingų istorija ir gamtos grožiu vietovių ramumos.

Elitinis nekilnojamas turtas, parduodamas Toskanoje susideda iš 26 miegamųjų kambarių ir restorano salės, kurioje telpa apie 150 žmonių.

Kambariai yra jaukūs ir erdvūs, bei yra aprūpinti visais patogumais, kaip ir privačiais vonios kambariais. Iš kai kurių kambarių matosi puikus panoraminis vaizdas, kadangi langai išeina tiesiai į Sienos regiono laukus. Iš kitų kambarių matosi mažas miestukas. Tačiau visi kambariai apsupti tipiško Toskanos peizažo ramybės. Nuostabi restorano salė buvo perdaryta iš senovinio rūsio ir turi ypatingas sienas iš akmens. 

Apgyvendinimo struktūra ir restoranas yra papildyti panoraminiu sodu, idealia vieta praleisti vasaros vakarus, žavintis saulėlydžiu. Parduodamą struktūrą Sienoje užbaigia erdvi panoraminė terasa, kur galima pamaloninti akį nuostabiais pietų Sienos vaizdais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Siena 

Zona: Siena  


Tipas: Vila Siena - Vila Kjanti

Vidaus plotas: 1215 kv.m. 

Išorės plotas: 400 kv.m.   


Pagrindinė prašmatni vila: 1180 kv.m.

nr. 26 kambariai su privačiu vonios kambariu

nr. 1 restoranas


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos  


Parkavimo aikštelė: 900 kv.m.

Priestatas: 35 kv.m.

Terasa-sodas: 400 kv.m.

 

TOSKANA - Siena - Montalčino: Siena km 12 – Montalčino km 12 – San Gimignano km 49 – Voltera km 61 – Piza km 82 – Florencija km 84 – Termių centras Sillene km 31 – Vila Gori Golfo Klubas km 11 – Florencijos oro uostas km 91 – Autostrada: išvažiavimas Siena sud km 8

Ref: 0111
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prestižinė vila

prašmatnus namas
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: pavadinimas Monteroni D'Arbia kilo iš lotynų "Mons”, kas reiškia “kalnas”, prie kurio vėliau buvo prijungtas paaiškinimas "Arbia”, kas aiškiai nurodo vietovės poziciją šalia to paties pavadinimo upelio. XIII a. Monteroni d'Arbia buvo Sienos, galingo miesto, įtakoje, tačiau stipri plėtra ir vietovės sustiprėjimas įvyko kitame amžiuje dėka šalia esančios ligoninės Santa Maria della Scala darbų, kuri pastatė stiprų malūną. Šalia jo Monteroni d'Arbia bendruomenė pastatė pirmas gyvenvietes. Toskanos miestelis buvo sustiprintas tarp 1322 m. ir 1324 m. dėl savo strateginės pozicijos šalia taip vadinamo "Via Francigena" kelio. Kitais metais įgijo svarbią ekonominę padėtį, kas 1382 m. leido siekti nepriklausomybės. 

 XVI a. viduryje, Sienos miestelis patyrė imperijos karių, susivienijusių su Florencijos Respublika, agresiją ir dalis įtvirtinimų buvo sugriauta. Nuo tada Monteroni d'Arbia tapo Florencijos dalimi, kuri buvo valdoma Didžiųjų kunigaikščių - Medičių. Medičių dominavimo periodo metu Toskanos miestelis stipriai ekonomiškai išaugo, dėka kunigaikščių finansinio ūkinės veiklos skatinimo. 

XVIII a. pradžioje Lotaringijos kunigaikščiai atėjo į valdžią ir buvo iki pat XIX a., kada teritoriją užpuolė prancūzų kariuomenė, vadovaujama Napoleono Bonapartės. Napoleono dominavimo metu, kuris vyko iki 1814 m., Monteroni d'Arbia tapo laisvu miestu. 1861 m. Monteroni d'Arbia karaliaus Vittorio Emanuele II di Savoia buvo prijungtas prie Italijos Karalystės.