Prabangus nekilnojamas turtas San Džiminjane

16 fotografija

Kvapą gniaužiančiame Sienos kalvelių peizaže yra parduodamas šis tipiškas Toskanos užmiesčio namas, pritaikytas aukšto lygio svečių priėmimo namams su 22 ha žemės.

Nuo nuosavybės, kur yra šis parduodamas Sienoje prabangus nekilnojamas turtas, atsiveria žavinga panorama į vynuogynus, alyvmedžius ir kiparisus iki pat žavingųjų San Džiminjano bokštų.

Perėjus kiparisų gatvele patenkame į charakteringą akmeninį užmiesčio namą, pastatytą pagal tipišką Toskanos stilių. Nuosavybė susideda iš trijų pilnai ir profesionaliai restauruotų pastatų: prašmatnios 1000 kv.m. vilos, 200 kv.m. tvarto ir 50 kv.m. daržinės. Pagrindiniame pastate yra 2 butai su svetaine ir virtuve, 12 kambarių ir karališkas kambarys, kurie yra įrengti klasikiniu rustikos stiliumi. Buvo kreiptas didelis dėmesys į detales ir naudotas medžiagas: lubų medinės sijos, molinių plytelių grindys, raudonų plytų detalės bei charakteringi židiniai sukuria jaukią ir šeimyninę atmosferą.

Parduodamą San Džiminjane viešbutį ypač jaukiu paverčia fantastiškas baseinas su vandens masažu, esantis panoraminėje padėtyje, nuo kurios galima žavėtis nuostabiu saulėlydžiu bei žaliomis kalvelėmis, kurios supa šį tipišką Toskanos užmiesčio namą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona:  Siena


Tipas: Parduodamas užmiesčio namas - Toskanoje parduodamos vilos

Vidaus plotas: 1250 kv.m.

Išorės plotas: 22 ha

Užmiesčio namas: 1000 kv.m.

2 butai su svetaine ir virtuve

13 kambarių


Tvartas: 200 kv.m.

Daržinė: 50 mq

Baseinas su vandens masažu

Stovėjimo aikštelė

Žaidimų aikštelė

Restoranas

Vynuogynas: 5 ha

Riešutmedžiai: 5 ha

1000 alyvmedžių

Bendras žemės plotas: 22 ha

 

Toskana – Siena: Siena km 36 – Voltera km 26 – Montespertolis km 21 - Florencija km 53 – Grosetas km 105 – Arecas km 111 – Piza km 68 – Etruskų pakrantė km 63 – Golfo Klubas L'Abbadia km 7 – Sorano antikinės termės km 6 - Florencijos oro uostas km 58 – Autostrada: išvažiavimas Firenze-Certosa km 33.

Ref: 2301
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodami užmiesčio namai ir pirkios

parduodama žemės ūkio įmonė
liukso klasės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena: San Džiminjanas, buvo mažas etruskų kaimelis įkurtas du ar tris amžiai prieš Kristų bei pavadintas Velathri. Vėliau buvo užkariautas Romėnų bei Longobardų. Apie X a. buvo pavadintas šv. vyskupo iš Modenos vardu: San Džeminjano, kuris, manoma, apsaugojo kaimelį nuo Gotų karaliaus Totilos barbarų. Viduramžiais Toskanos kaimelis San Džiminjanas stipriai vystėsi dėka to fakto, kad buvo netoli nuo Frančigenos kelio, kuris buvo svarbi to meto komunikacijos priemonė, tam tikra tų metų autostrada. 1199 m. tapęs laisvu Toskanos miestu, San Džiminjanas kovojo prieš Volteros vyskupus bei šalimais esančius miestus, kad išlaikytų savo nepriklausomybę. 1300 m. gegužės 8 d. čia lankėsi Dantė Aligjeris, Toskanos Guelfų Lygos ambasadorius po kovų, kurios išskyrė San Džiminjaną į dvi grupuotes: Ardingjelio (Guelfi) ir Salvučio (Ghibellini). 

1348 m. siautęs maras sumažino Toskanos miestelio San Džiminjano gyventojų skaičių, dėl ko miestas atsidūrė stiprioje krizinėje padėtyje ir dėl ko buvo priverstas priimti Florencijos valdovus. Palikti be priežiūros dauguma bokštų krito arba buvo sugadinti iš jų išgaunant konstrukcijos medžiagas. Po amžiais trūkusio nuosmukio bei palikimo likimo valiai, pasaulis atrado šio miesto meno vertybes, jo grožį, kultūrinę reikšmę bei žemės ūkio originalumą ir miestas buvo pripažintas saugomas Unesco.