PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS FORTE DEI MARMI

11 fotografija

Forte dei Marmi, ekskliuzyvinio rajono Vittoria Apuana centre ir keli žinsniai nuo jūros ir visų kitų paslaugų, yra šiuo metu parduodamas, didelės vertės nekilnojamas turtas, be ginčų išskirtinis dėl savo pozicijos, apdailos ir atstumo iki jūros.

Forte dei Marmi parduodama vila yra išsidėsčiusi per du lygius ir yra 185 kv.m. bendro ploto. Ši nuosavybė, - tai matomos ir rafinuotos elegancijos, nepasiduodančios laikui, sintezė. Pradedant nuo aukščiausios rūšies aksesuarų iki smėlinio akmens, subtilaus balto ir geltono tinko spalvų kontrasto, nuo ąžuolinio balinto parketo tam, kad  padidinti šviesios erdvės efektą iki kruopštaus marmuro parinkimo, - visa tai sukuria nekilnojamo turto nuosavybei unikalią vertę, išliekančią laike.

Viršutiniuose aukštuose yra erdvios terasos ir didelė galerija, kas leidžia visiškoje laisvėje praleisti laiką išorėje. Iš sodo, gausiai apsodinto, patenkame į pirmą aukštą, kurį apibūdina platūs stikliniai langai nuo viršaus iki apačios. Jame yra miegamasis su privačiu vonios kambariu, erdvi svetainė ir valgomasis su šalia esančia virtuve, kurios didelis langas-durys suteikia unikalų išėjimą į šoninę verandą. 

Viršutiniame prabangaus nekilnojamo turto Forte dei Marmi aukšte yra trys miegamieji ir du vonios kambariai, iš kurių vienas su jacuzzi. Parduodamą vilą Toskanos Vip sostinėje papildo 3 automobilių stovėjimo vietos, esančios privažiavimo kelyje.   

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Fortė dei Marmi


Tipas: Fortė dei Marmi vila - parduodamos vilos forte dei marmi

Vidaus plotas: 185 kv.m. 

Išorės plotas: 330 kv.m.


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Toscana -Fortė dei Marmi: Luka: 25 km - Piza: 35 km - Florencija: 86 km - Skrydžių centras - Altopascio: 30 km - Versilijos Golfo Klubas: 0,5 km - Termės ir Spa: 40 km - Pizos oro uostas: 33 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilija 2 km

Ref: 2152
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami elitiniai namai

vilos piza
parduodami dvarai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje.

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.