PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS FLORENCIJOJE

12 fotografija

Pasinėrusi į Florencijos kalvų žalumą, senoviniame Villamagna miestelyje, yra parduodama nuostabaus žavesio vila. Nutolusi vos kelis žingsnius nuo Florencijos, ji gali pasigirti nuostabiu panoraminiu vaizdu į ją supantį kraštovaizdį. 

Prašmatnus nekilnojamas turtas susideda iš pagrindinio pastato, kurio bendras plotas yra 295 kvadratinių metrų ir mažos daržinės, kuri gali būti perdaryta į priestatą. 

Užmiesčio namas, šiuo metu parduodamas, pastatytas iš dviejų aukštų: pirmame aukšte yra virtuvė, valgomasis, svetainė, vonios kambarys ir sandėliukas. Antrame aukšte yra 4 miegamieji, vonios kambarys ir sandėliukas. 

Nuosavybė yra apsupta 1,2 ha žemės su alyvmedžiais, tipišku ir žavingu visos Toskanos kraštovaizdžiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: Vilos Florencija - dvarai Toskana

Vidaus plotas: 295 kv.m. 

Išorės plotas: 5000 kv.m. 


Kambariai: 4 

Vonios kambariai: 2 

Virtuvė: 1 

Valdomasis: 1 

Svetainė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

Žemė: 5000 kv.m. 


TOSKANA - Florencija: Florencija km 6 €“ Piza km 90 €“ Luka km 83 €“ Montekatini Termės km 52 €“ Ugolino Golfo Klubas km 2 €“ Grotta Giusti SPA ir viešbutis  km 52 - Florencijos oro uostas km 13 €“Autostrada: išvažiavimas Firenze nord km 11. 

Ref: 2086
Kaina: € 1.500.000

parduodami dvarai

parduodama žemės ūkio įmonė toskana
prašmatnus turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana Florencija Bagno a Ripoli: iškilo greičiausiai kaip etruskų kaimelis, pavadintas Marm vardu, o maždaug III amžiuje pavirto prekybine vieta. Pavadinimas Ripulae primena hidraulinius darbus, kurie buvo atlikti apsiginti nuo Arno upės patvinimų. 

Toskanos teritorija, visada pasišventusi žemės ūkiui, išsiplėtusi netgi į dešinįjį upės Arno krantą, buvo laikoma pavyzdiniu žemės ūkio valdymo kaimeliu. Repetti, savo “Toskanos Geografinis-Fizinis-Istorinis žodynas" (1833) jį aprašo, kaip "... Florencijos sodas .. nuostabiausias, vaisingiausias, tankiausiai apstatytas vilomis ...". 

1774 m. pirmą kartą buvo sumažintas šio Florencijos kaimelio plotas, vėliau, kitame amžiuje, atskirta dalis, esanti priešingoje Arno upės pusėje, ir baigiant Florencijos formavimu bei modifikavimu XX a., kuris apibrėžė dabartines miesto ribas.