Prabangus namas Castiglione della Pescaia

full screen
53 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Gražus prabangus namas su vaizdu į Toskanos jūros įsikūręs Castiglione della Pescaia, kad Groseto rajone.
Už pardavimo vila išteka architektūrinį stilių vieta ir tradicines medžiagas su visais aukšto lygio gyvenamosios Confort. Ji vystosi viename 220 MQ plataus aukšte. Jis surrouned pagal 1.500 MQ plataus sodas su mediniu Pergola, iš kurios jūs turite neeilinę Outlook virš jūros, kuri yra tik mesti akmenį toli. Sodas yra Weel saugomi ir turtinga gėlių, gyvatvorių ir aukštaūgiai medžiai.
Šalia vilos yra lauko gyvenamasis plotas, iš dalies padengti ir aukštų, aptverta su apsidraudimo priešpastatomos aiškiai jūros fone.
Tai puiki vieta poilsiui akimirkų ir papietauti geroje kompanijoje; papildomas plotas vilos būti naudojama per šilčiausi mėnesiai.
Iš čia galite pasiekti valgomasis ir gyvenamasis plotas pastato, platų kambarys apsuptas didelis stiklo langai, kad palengvintų puikus apšvietimas ir per jūrą.
Salėje įrengta su dideliais sofos ir sudėtingų baldų. Natūralaus akmens sienos sukuria malonią tęstinumą ir harmonijos su lauke srityse. Netoli kambarį yra moderni virtuvė. Miegantis plotas yra pagamintas iš keturių ryškių miegamieji su plataus Windows.


TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskanos
Rajonas: Grosseto
Savivaldybė Castiglione della Pescaia

Tipas: prabangūs vilos

Vidinis paviršius: 220 mq
Išorinis paviršius: 1,500 mq

4 miegamieji
Jūros vaizdas
Lauko poilsio zona

Grosseto 20 km - Follonica 20 km - Piombino 30 km - Orbetello už 45 km - Livornas 100 km
Ref: 1310
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

luxury Villas

vila ant jūros Toskanos
lionard

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Castiglione della Pescaia

Castiglione della Pescaia, atsižvelgiant į Toskanos Maremma širdyje, yra vieta turtingas žavesio ir apeliacijos. Tai vadinama "maža Šveicarija" arba "Šveicarija iš Maremma", nes iš kraštovaizdžių kokybė, jūros ir paplūdimių. Castiglione della Pescaia visada buvo laikomas aukštos klasės atostogų paskirties. 2005 jis buvo apdovanotas 5 bures iš Legambiente. Jis pasižymi labai gražus viduramžių istorinį centrą, esantį iškyšulio, kuris baigiasi su nedideliu pilies.
Riserva Naturale Diaccia Brotona, Punta Ala kyšulį, The Isolotto dello Sparviero ir "Santuario dei Cetacei yra natūralūs plotai sulaukusių specialų paminėjimą.
Per metus iš prabangių vilų daug buvo pastatyta čia, pareikalavo ir norim abu italai ir užsieniečiai.