Prabangus namas ant Toskanos kalvelių

20 fotografija


Nuostabiame Toskanos kalvelių Arece peizaže, kuris yra aukštumoje virš miesto, yra parduodamas šis labai prestižinis nekilnojamas turtas, turintis prašmatnaus viešbučio paskirtį, kurį supa erdvus, gausiai apsodintas, iš visų pusių apsuptas tvora, 2 ha parkas.

Arece parduodamo prabangaus namo, pritaikyto svečių priėmimui, bendras vidaus plotas yra 700 kv.m. Jame yra  skoningai įrengti bei papildyti visakeriopais patogumais aštuoni kambariai ir du apartamentai. Patalpos yra įrengtos ir apstatytos elegantiškai su rafinuotais baldais, kas sukuria šiltą ir jaukią atmosferą.

Šioje prašmatnioje viloje viešnagę ypatingai malonia paverčia supanti Toskanos laukų panorama, kuria galima žavėtis ne tik iš pastato, bet ir nuo kitų nuosavybės vietų, pvz. baseino, kur galima mėgautis saule gėrintis virš miesto esančia panorama, treniruoklių salės ir teniso kortų.

Didelio dėmesio susilaukia ekskursiniai bei pasivaikščiojimo takeliai, kuriais galima vaikštinėti tarp kiparisų ir 250 alyvmedžių, priklausančių nuosavybei, bei gėrėtis Areco laukais.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas

Zona: Arecas


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos - Viešbutis Toskana

Vidaus plotas: 700 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


8 kambariai

2 apartamentai su svetaine ir virtuvėle

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Treniruoklių salė

Kongresų salė

Vandens masažas

Solariumas

Teniso kortai

Parkas: 2 ha


Toskana – Arecas: Arecas km 2 – Kortona km 20 – Città di Castello km 36 - Florencija km 65 – Perudžija km 86 – Valle di Colle Golf Club km 3 – Florencijos oro uostas km 81 – Autostrada: išvažiavimas Arezzo km 2.

Ref: 0299
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos sodybos

parduodama vila
pilis Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Toskana – Arecas: kilo II a. prieš Kristų, iš pradžių kaip mažas kaimelis, o paskui kaip svarbus susisiekimo punktas tarp Toskanos miestų ir etruskų Padanijos sąjungos. Šiuo metu Arecas yra vienas iš įdomiausių Toskanos miestų. 

1200 m. Toskanos miesto didysis klestėjimas paskatino gyventojus pastatyt naują miesto sieną, daugybę viešųjų pastatų ir namus-bokštus.

Kai priklausė gibelinams, Arecas prasiplėtė ir užėmė didelę teritoriją, kuri apėmė didžiąją dalį aplinkinių kalvų; kovojo su didžiaisiais miestais, tokiais kaip Siena ir Perudžija, tačiau buvo nugalėtas Florencijos guelfų 1289 m. epinėje Campaldino kovoje. Medičių dominavimas (1434/1569), o vėliau Lorenų (1737/1859) buvo neigiama miestui patirtis, kuomet 1560 m. didysis kunigaikštis Cosimo praktiškai visiškai sugriovė  miestą.

XVI a. Arece dominavo daugialypė Giorgio Vasari (1511- 1574) figūra: architektas (Logge rūmai, bažnyčios Badia restauracija), dailininkas, meno istorikas (aprašė geriausių Italijos architektų, dailinkų ir skulptorių gyvenimus), didžiojo kunigaikščio patarėjas ir taip sakant Toskanos meninio gyvenimo teisėjas.