Prabangūs namai pardavimui Pistoia

full screen
43 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Į Pistoia provincijoje, kalvotoje, saulėtą ir panoraminėje vietoje, yra tai prabangos vilos pardavimui.
Šis viešbutis yra sudarytas iš senosios vilos, paversta didikų namuose 1922, matavimo maždaug 450 m2, featuring žavinga šono bokštas. Ji taip pat apima priedą pagamintas iš didelį atvirą erdvę, ir featuring A-įrėminti lubų, baseinas Virtuvė-valgomasis su kelio orkaitė, vonios kambarys ir erdvi, šešėliai veranda, kuri yra puikus Pleasant "al fresco" patiekalų ,
Sugrąžinimo darbai prižiūrimi ir atkurtas pastatas originalias medžiagas, elementas, kuris dabar suteikia dar daugiau žavesio šio turto, sukurti tobulas derinys su savo daugiau modernių funkcijų.
Klasikinė stiliaus ir elegantiškas baldai puikiai užbaigia šis prabangus namo draugiška atmosfera.
Šis viešbutis taip pat buvęs troba, kuris matuoja maždaug 70 m2.
Ši vila yra apsuptas didinga ir labai žalia parko matavimo maždaug 1,2 ha, su plačiomis veja visiškai liniuotas iki gyvatvorės, aukštų medžių ir elegantiškas kiparisai.
Nepaisant jo labai privatus padėtyje, šis prabangus turto pardavimo iš Pistoia provincijoje yra netoli miesto centro ir pagrindinių jos paslaugas, ir taip pat keli kilometrai iš Toskanos pagrindinių lankytinų vietų, iš labiausiai žinomų miestų meno ir pagrindinis pajūrio griebtis ant kranto.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Pistoia
Savivaldybė: Pescia

Tipas: prabangūs vilos

Vidinis paviršius: 620 m2
Išorinis paviršius: 1.2 ha

Pagrindinė vila: 450 m2
Atviros erdvės priedas: 100 m2
Buvusi sodyba: 70 m2
garažas

Pistoia 30 km - Florencija km 50 - Luka km 20 - Piza km 50 - Forte Dei Marmi km 60 - Šiluminės SPA km 7 - Montecatini Terme km 7

Ref: 3079
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos Toskanoje

Pistoia
Prabangūs namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pistoia

Pistoia provincijoje pakyla tik keli kilometrai nuo Tuscany 'ai Garsiausios priemiesčiuose, tarp Florencija, Lucca ir Pisa, netoli nuo jūros ir kranto labiausiai išskirtinių vietų. Tai taip pat gali pasigirti panoraminiais grožį ir turtingą kultūrinę ir meninę paveldą.
Nuo meno į kalnus, einančios per jo garsiausių kurortų, vyno ir maisto, kongresų ir žaliojo turizmo, pasiūlymai ši teritorija gali duoti esate turtinga ir įvairi.
Viduramžiais Renesanso ir baroko visi paliko ženklą ant rūmų, lodžijų, pilių, patraukli kaimų ir bažnyčias, be daugybė prabangių vilų ir prestižinių savybių išsibarsčiusios visame rajone.
Yra daug šalių festivaliai ir kaimo mugės, kuri yra plačiai paplitusios renginius visoje Toskanoje, per kurį galite įvertinti tikrąjį tradicijas ir senovinę kultūrą šių fantastinių žemių.