PRABANGUS KOMPLEKSAS SIENOS KJANTI REGIONE

22 fotografija

Esantys tarp Sienos Kjanti regiono miškų ir vynuogynų, apsupti erdviu parku, dominuojančioje ir saulėtoje vietoje stovi šie antikiniai kaimiško stiliaus pastatai, XVII a. statybos, paversti svečių priėmimo namais. Neišdildomus saulėlydžius ir kvapą gniaužiantį kraštovaizdį galima stebėti nuo parduodamos vilos Sienoje antikinio bokšto, statyto 1000 m., ir nuo didelio baseino, apsupto alyvmedžių žaluma, nutolusio tik kelis žingsnius nuo miško.  2,5 ha komplekso viduje yra charakteringa terminė romėnų laikų grota, kurioje vanduo yra 38° temperatūros.

Parduodamo prabangaus pastato bendras plotas yra 1200 kv.m. Jame yra 15 apartamentų, įrengtų antikiniuose užmiesčio namuose, puikiai pertvarkytų, su smiltainio fasadu. Kiekvienas prašmatnus parduodamas namas yra kuopščiai apstatytas kaimiškais Toskanos baldais; juose įrenegti visi šiuolaikiški patogumai. Bendros patalpos ir erdvus svečių valgomasis buvo įrengti senovinėse arklidėse.  

Kjanti regione parduodamas kompleksas susideda iš trijų pagrindinių pastatų: pirmojo iš jų pirmame aukšte yra bendras salonas, dvi virtuvės su sandėliuku ir rūsiu, svečių priėmimo salė, restoranas, įvairios patalpos, naudojamos, kaip sandėliai, ir trys apartamentai. Antrame aukšte yra 4 apartamentai. Kitas pastatas taip pat yra dviejų aukštų, kuriame yra 6 dideli apartamentai, pagalbinės patalpos ir ir terminė salė su turkiška pirtimi bei persirengimo kambariu. Labai nuošalūs apartamentai yra trečiame pastate, kuris papildo Sienos kompleksą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Parduodamos vilos Sienoje - parduodamos Vilos ir Užmiesčio namai 

Vidaus plotas: 1200 kv.m.

Išorės plotas: 2,5 ha

 

Pastatas A

7 apartamentai

bendra salė

2 virtuvės

rūsiai ir sandėliukai

restoranas

sandėliai

priėmimas

administracijos ofisai


Pastatas B

6 apartamentai

pagalbinės patalpos

turkiška pirtis

treminė salė

persirengimo kambariai


Pastatas C

apartamentai

alyvmedžiai - miškas


Florencija: 50 km - Piza: 100 km - Siena: 7 km - San Gimignano: 18 km - Voltera: 30 km - Termės: 15 km - Golfo Klubas: 6 km - Florencijos oro uostas: 61 km - Autostrada: išvažiavimas Firenze sud 30 km

Ref: 0177
Kaina: Nuo 5M iki 10M

kjanti pilis

parduodamos vilos
užmiesčio namai florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Išilgai via Francigena, kertinio kelio, kuris jungė Romą su Europa, yra Monteriggioni miestelis, - vieta, beveik nepaliesta laiko, kur menas, istorija ir kraštovaizdis susilieja į retą natūralaus grožio pavyzdį. "Mons Regionis" įtvirtinimai, iškilę aplink prieš tai buvusią  senovinę Toskanos gyvenvietę, kurią įkūrė longobardai, buvo pastatyti 1214 m. (to meto Sienos valdovo užsakymu, kaip parašyta lotyniškai ant Romea vartų), tam, kad apginti šiaurinę sieną ir taip pasipriešinti besiplečiančiai Florencijos jėgai. 

Dantė buvo taip sužavėtas Monteriggioni juosiančios sienos vaizdu, kad net sukūrė įžymųjį palyginimą tarp jos bokštų ir žavingų milžinų aplink Malebolge bedugnę (Pragaras, giesmė XXXI vv.40-45). Poetinis Alighieri pavaizdavimas yra vienintelis įrodymas išlikęs iš viduramžių laikų, iš kurio sužinome, kad sienos aukštis buvo apie 10 metrų, taip, kaip ir bokštų. Dar ir šiandien yra išlikusi Toskanos miestelio siena, pažymėta 14 kvadratiniais bokštais, maždaug 560 metrų ilgio. Monteriggioni pilis pasiekiama dviem unikaliais vartais, kurių vienas iš  Florencijos pusės, o kitas iš Sienos. 

Toskanos miestelis, tarp Florencijos ir Sienos, kur dominuoja alyvmedžių ir vynuogynų kalvos, savyje talpina viduramžių kampelį. Mažajame miestelyje yra seni namai ir didelė centrinė aikštė, kur stovi Santa Maria Assunta bažnytėlė. Ir šitame puikiame viduramžių vaizde gimė šventė "In Festa Monteriggioni di torri Si corona" ir čia taip pat stovi prašmatni parduodama vila.