Prabangūs Istorinis Vila Parduodama Varezės

full screen
63 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Varezės, pusę tarp Milano ir Como provincijoje, šis unikalus architektūros kompleksas datuojamas Renesanso laikotarpiu, kuris susideda iš didinga prabanga vila ir jos ūkiniai pastatai yra parduodamas.
Pastatytas ant kalvos apie 400 metrų virš jūros lygio, turtas yra šimtmečių architektūros remontuoti perdirbant senovės Romos bokšto liekanas, ant kurio buvo pastatyta viduramžių pilį rezultatas.
Vidinio paviršiaus plotas yra apie 10.500 m2, yra 44 akrų parke, apsupti seno miesto sienos, aplink prabangus turtą parduoti.
Vaizdinga ir įspūdingas, gyventi turi turtingą istoriją netikėtumų ir specialių simbolių, kurie ten gyvena. Taip pat vyko, kol prieš dešimtmetį, muziejų, kad nuo to laiko buvo perduotos ir kuris vis dar gyvena šioje vietoje liudijimų.
Namas yra 40 miegamieji su vonios ir pasižymi dideliais gavimas kambariai, taip pat teatro, istorinis snukerio kambarys, 2 gražūs kiemelius, muzikos kambarys, biblioteka ir vyno rūsys. Parkas, suprojektuotas garsaus architekto ties 1700 pabaigoje buvo išsaugota per metus labai atsargiai ir dėmesio, kad šiandien galime apibūdinti kaip nekilnojamojo laboratorijoje botanika, kad namai, be kitų dalykų, rūšių, kurie ateina iš Meksikos ir iš Kalifornijos ir kad dažnai suteikia prieglobstį ir apsaugą, į mišką, į elnių ir ožiukų.
Galiausiai randame arkliams, privataus bažnyčia, baseinas, teniso kortai ir Bocce teismui ir privataus tvenkinio, kad atlikti šią išskirtinę svajonių namą parduoti Lombardijos arklides.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Lombardija
Miestas: Varese

Tipas: Istorinis prabangūs vilos

Vidinio paviršiaus plotas: 10.500
Išorinis plotas: 44 arų

40 miegamieji
Priėmimo kambarius
Teatras
biliardinė
Muzikos kambarys
vidaus teismas
Vyno rūsys
baseinas
parkas
miškai
Botanikos sodas
Žirgynas
Privati ​​bažnyčia
Teniso aikštelė
bocce teismas
Privati ​​tvenkinys

Varese 15 km - Lake Maggiore 40 km - Milanas už 60 km - Milanas Malpensa oro uostas 43 km - Luganas 35 km

Ref: 0632
Kaina: konfidencialios derybos

Vilos Lombardija

Varese
Istoriniai namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Varese

Varezės provincija įsikūrusi šiaurinėje Lombardijos ir yra ta sritis, apsaugotas nuo Alpių papėdėje, labai žalia zona namo graži svajonė namus. Jis yra įsikūręs netoli Milano, Italijos ekonominio kapitalo Malpensos oro uostas, ir Šveicarijoje.
Teritorija yra žinomas dėl daugelio ežerų buvimą, tarp kurių geriausiai žinomas yra Maggiore ežero, kuris yra taip pat garsėja savo nuostabiais prabangių vilų, kurie apibūdina savo bankus.
Šių kraštovaizdžių kokybė yra išskirtinė ir vertinama užsienyje, todėl yra daug pasilinksminimo galimybių, puikus viešbučiai, stovyklavietės, sodybos, nakvynė ir pusryčiai, įvairių rūšių sporto įrenginių, įskaitant golfo kursai, jodinėjimas, dviračių takų ir konferencijų vietas.
"Žaliųjų Provincija" dėl savo reto gamtos paveldo Nepaisant didelio koncentracijos miestų centrų ir žmogaus veiklos, čia prestižinių savybės turi privilegijuotą vietą ir nuostabiu vaizdu nedažni grožį.