Prabangūs Istorinis Vila Parduodama Lucca

56 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Apsuptas didelių įsivaizduoja žalių laukų ir miško šis prabangus istorinis vilos pardavimui Luka karto patraukia akį. Parkas aplink prabangų namą yra 20 hektarai, o ten yra dar 30 hektarų miško įtraukti į ūkį.
Turtas datas ir XVIII amžiuje ir yra padalintas į tris principas struktūrose; pagrindinis vila kurios yra platinamos per tris aukštus dėl iš 1400m2 viso.
Pirmame aukšte taip pat gali pasigirti du puikius šoninės terasos apimančius visą ilgį priekinės fasado.
Antrasis pastatas datuojamas XVI a ir yra padalintas į dvi aukštų 550m2. Šis pastatas taip pat turi didelį panoraminį terasa, iš kurios naudojasi virš žalumos nuomonę.
Trečiasis struktūra datuojama 1700-aisiais ir plėtoja per du aukštus, naudojamų surengti renginius, susitikimus ir Galas.
Nepaisant nuolatinių Restauravimas ir atnaujinimas darbų, kurie buvo atlikti visoje Luxury Villa Luka istoriją, ji ištikimai išlaikė savo architektūros šaknys paliekant savininkas visą padaras patogumais galima tikėtis. Dėmesys detalėms ir kiekvieną minimalus pirma yra gana fantastiška; nuo smulkių medinių sijų lubose, marmuro skulptūros parke, dideli langai susiduria ant manicured parko ir daugelio kitų funkcijų.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Savivaldybė: Luka
Zona: Luka

Tipas: Luxury Villa - Prabangūs Pagrindinis Luka
Vidinis paviršius: 3000 m2
Išorinio paviršiaus: 50 ha

Pagrindinė Vila: 1400 m2
Limonaia: 900 m2
Antra vila: 700 m2
Parkas: 20 jis
Mediena: 30 jis


Tuscany - Luka: Piza: 30 km - Florencija: 62 km - Luka: už 4 km - Forte dei Marmi: 37 km - Golfo klubas Lappato: 5 km - pirčių: 18 km Ski įranga: 48 km - Aeroporto Piza: 39 km - Autostrada uscita Capannori: 15 km

Ref: 0582
Kaina: € 18.000.000

Išimtinė nuosavybė Toskanoje

Prabangūs rūmai Parduodama Italija
Vila Luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Luka įkūrė etruskai ir tapo Romos kolonija 180 BC. Švenčiausiojo Veido Lukos (arba Volto Santo), pagrindinis reliktas tariamai išraižytas Nikodemui atvyko 742. Jis tapo klestinčia per šilko prekyba, kuri prasidėjo 11 amžiuje, ir atėjo į varžovų Bizantijos šilkas. Per 10-11 amžių Luka buvo feodalinės margravate Toskanos, daugiau ar mažiau nepriklausomą, bet dėl nominalaus ištikimybę Šventosios Romos imperatoriaus sostine. Po Matilda Toskanos mirties, miestas pradėjo kelti sau nepriklausomą savivaldybę. Jau beveik 500 metų, Luka išliko nepriklausoma respublika.

Be 1314, vidaus nesantaiką leidžiama Uguccione della Faggiuola iš Piza padaryti pats valdovas Lucca. Lucchesi išvaryti jį po dvejų metų, ir įteikė miesto į kitą kondotjerai Castruccio Castracani, pagal kurios taisyklė tapo pirmaujanti valstybė centrinėje Italijoje. Luka varžėsi Florencija kol Castracani mirties 1328. Dėl 22 ir 23 rugsėjo 1325, atsižvelgiant į Altopascio mūšio, Castracani nugalėjo Florencijos Guelphs. Užimamų Louis Bavarijos karių, miestas buvo parduotas turtingam Genuja, Gherardino Spinola, tada konfiskavo Bohemijos karalių. Įkeisto į Parmos Rossi perleido Martino della Scala Verona, parduodamas Florentines, pasidavė Pisans, tada formaliai paleistas imperatoriaus Karolio IV. Luka pavyko, iš pradžių kaip demokratija, ir po 1628 kaip oligarchija, išlaikyti savo nepriklausomybę kartu su Venecijos ir Genujos ir dažytos žodį Libertas apie savo banerio iki prijungimo prie Italijos karalystės, 1860.
Stačiakampio formos tinklelis nuo jos istorinio centro saugo Romos gatvės planą ir Piazza San Michele užima senovės forume svetainę. Pėdos amfiteatre vis dar gali būti matomas Piazza dell'Anfiteatro. Dantė praleido kai jo tremties Lucca. Dantės Dieviškoji komedija apima daug nuorodų į didžiųjų feodalų šeimų, kurie turėjo didžiulį jurisdikcijų, administracinių ir teisminių teisių.