Prabangus istorinis pastatas pardavimui Varezės

full screen
57 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Įsikūręs ant kalvos su vaizdu, kurį sudaro ežerai ir kalnai, tai L uxury laikotarpis pastatas yra parduodamas.
Šis prestižinis vila yra netoli istorinio kaime, apsuptas nuostabaus pasaulietinės parke 8500 m2 privatumą. Tiek įspūdingas ir įspūdingas, turtas yra apsuptas aukštų senovinių sienų, pagaminti iš natūralaus akmens ir yra puikus pavyzdys, Art Nouveau architektūra; konkretus bokštas datuojamas į 1800. pabaigoje, o pagrindinis pastatas buvo pastatytas 1950 m.
Šis elegantiškas didingas namuose yra įsikūręs 2 lygio ir turi vidinį plotas apie 1400 m2, yra aukštos lubos ir gražus apdailos įskaitant originalios freskos, marmuro, ir parketas. Tiek liftu ir granito laiptai sujunkite 2 lygius.
Prie įėjimo pirmame aukšte yra patrauklios stulpeliai raudona porfiru, kurie veda mus į vidų vilos ten, kur yra daug sėdimų ir senas židinys, be dideliu bibliotekoje. Po, yra įstaiga, patalpa konferencijoms, tyrimą, ir freskomis miegamasis svečiams su vonios kambariu.
Iš freskų ant aukštos lubos magija ir toliau pirmą lygį, padidinti grindis, kur yra gyvenamasis kambarys su senoviniais marmuro židiniu, skaitykla, veranda su panoraminiu vaizdu, virtuvės ir valgomojo zona ir sandėliukas, 2 miegamieji su Vonios, Sieninė spinta, ir prabangus vonios kambarys su sūkurine vonia, sauna ir turkiška pirtis.
Neseniai pastatytas palėpėje baigia šį objektą parduoti ir gali būti naudojamas kaip atskiras butas, pastatytas ir įrengtas modernus būdas sukurti įdomų kontrastą su turto poilsiui. Čia randame svetainė, biblioteka ir kelios patalpas, naudojamas kaip biuras. Galiausiai, iš čia, ten yra prieiga prie gražaus bokšto, kuris yra per mažo laiptų, kur yra du kambariai ir panoraminėje terasoje.
Mažesnis vilos namų rūsių ir sandėliavimo patalpas, papildomai prie skalbimo kambarys ir pastogė malkoms.
Iš nesenstantis žavesio nuosavybė, kurioje klasikinio stiliaus ir prabangos koegzistuoti su elementais modernumo pasiūlyti svečiams grynos malonumo ir komforto patirtį.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Lombardija
Miestas: Varese

Tipas: Luxury Villa LAIKOTARPIS - vila

Vidinio paviršiaus plotas: 1400 m2
Išorinis plotas: 8500 m2

2 portikų
panoraminės terasos
4 miegamieji
Panoraminis bokštas
biblioteka
skaitykla
Konferencijų salė
Prestižinis apdailos
Originalios marmuro židiniai
freskos

Varese 19 km - Luganas 18 km - Milanas Malpensa Airport 50 km - Milanas 80 km - Lake Maggiore 15 km - Komo ežeras 40 km
Ref: 0974
Kaina: konfidencialios derybos

Vilos Lombardijos

Istoriniai namai
Lionard Prabangūs Nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Varese

Varezės provincija įsikūrusi šiaurinėje Lombardijos ir yra ta sritis, apsaugotas nuo Alpių papėdėje, labai žalia zona namo gražių prabangių vilų. Jis yra įsikūręs netoli Milano, Italijos ekonominio kapitalo Malpensos oro uostas, ir Šveicarijoje. Ši vietovė yra žinomas dėl daugelio ežerų buvimą, tarp kurių geriausiai žinomas yra Maggiore ežero, kuris yra taip pat garsėja savo nuostabiais prabangių vilų, kurie apibūdina savo bankus ,
Šių kraštovaizdžių kokybė yra išskirtinė ir vertinama užsienyje, todėl yra daug pasilinksminimo galimybių, puikus viešbučiai, stovyklavietės, sodybos, nakvynė ir pusryčiai, įvairių rūšių sporto įrenginių, įskaitant golfo kursai, jodinėjimas, dviračių takų ir konferencijų vietas.
"Žaliųjų Provincija" dėl savo reto gamtos paveldo Nepaisant didelio koncentracijos miestų centrų ir žmogaus veiklos, čia prestižinių savybės turi privilegijuotą vietą ir nuostabiu vaizdu nedažni grožį.