Prabangus butas Milane

full screen
26 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Milano širdyje, netoli Piazza Duomo ir garsaus mados rajono , šis gražus butas yra įsikūręs antrame elegantiškame pastate esančiame aukšte.
Šiuose apartamentuose yra daugiau kaip 200 m2 ploto. Juose yra erdvios svetainės erdvės, sudarytos iš elegantiškos svetainės, rafinuotas valgomasis ir didelė virtuvė su valgomojo zona. Miegamoji erdvė susideda iš trijų miegamųjų su miegamaisiais ir studijomis.
Šis turtas buvo suprojektuotas su dideliu dėmesiu detalių skelbimui, kurį puošia aukštos kokybės inkrustacijos parketo grindys, apsvaiginti apdaila ir elegantiški baldai.
Kai kurie erdvūs balkonai paleidžiami iš keturių pusių, iš kurių atsiveria vaizdas į šio pastato aplink parką.
Šiai nuosavybei pritvirtinti du atskirus garažus - tai labai svarbus miesto gyventojų bruožas.
Šis išskirtinis turtas puikiai tinka tiems, kurie mėgsta Milano , jo centrą, meną, kultūrą ir madą, ir nori visiškai pasimėgauti paslaugomis, kurias siūlo vienas iš svarbiausių Europos miestų.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Milanas
Savivaldybė: Milanas

Vidinis paviršius: apie 200 m2.
Išorinis paviršius: -

3 miegamieji
3 vonios kambariai
Studija
Valgomoji virtuvė
Balkonai

Como 50 km - Bergamo 50 km - Lecco 50 km - Verona 160 km - Milano Malpensa oro uostas 50 km

Ref: 3622
Kaina: € 2.500.000

Milanas butas parduodamas

Butas milane parduodamas
Milano butas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Milanas

Milanas yra antras pagal dydį miestas Italijoje, kosmopolitiškas, Europos miestas ir šalies ekonominė pulsuojanti širdis.
Po WW2 Milanas tapo galimybių miestu ir šiandien yra finansinė Italijos, Mados valdžio ir Made in Italy dizaino sostinė.
Miesto gausybė istorijos, Milano gatvės puikiai tinka ieškoti ir siūlo didingus paminklus, piazza ir bažnyčias.
Katedra yra miesto emblema su nuostabia gotikos architektūra, masyvi ir šarnyrinis pastatas, su aukštais plytelėmis auksintu variu.
Istoriniame miesto centre rasite Milano garsų mados rajoną, žinomą kaip Paryžiuje ir Niujorke; tai apima " Via Montenapoleone", Via della Spiga, "Via Manzoni" ir " Via Sant'Andrea", tai yra neginčijami Italijos ir tarptautinio pasirengimo drabužių simboliai, kuriuose įsikūrę svarbiausi pasaulio mados namai.
Prabangus, madas, kultūra, istorija ir menas, Milane turi viską pasiūlyti ir dar daugiau, pavyzdžiui, galimybę pasidžiaugti Leonardo "Last Supper" ar pasimėgauti šou garsiojoje operos teatre "Teatro della Scala".
Milane ir jo apylinkėse gyvena prestižiniai apartamentai, prabangios vilos ir puikios architektūros ir istorinės vertybės, kurios tinka netgi labiausiai reiklioms skonėms.