Prabangus butas Kortinoj D’Ampece

1 fotografija

Vienoje iš įžymiausių slidinėjimo vietovių, keli žingsniai nuo Kortinos D’Ampeco centro, parduodama prašmatnaus nekilnojamo turto nuosavybė. Šis naujas, išskirtinis bei prabangus butas yra tipiškos, prašmatnios kalnų vilos viduje, Dolomitų širdyje. 

Prašmatnus parduodamas namas buvo suprojektuotas atsižvelgiant į gamtos kraštovaizdį ir tradicinį Ampeco stilių bei yra strateginėje ir privileginėje supančių kalnų ir Kortinos centro vietoje, nes nuo jo ne tik, kad atsiveria panoraminis vaizdas į slėnį, bet jis yra ir labai netoli nuo slidinėjimo trasų, pasiekiamų tiesiai iš namo

Kalba eina apie butą, kurio bendras plotas yra maždaug 134 kv.m., esantį gyvenamosios struktūros, pilnai naujai restauruotos, viduje, kuri gali pasigirti esanti nuošalioje, ramioje ir ypač patrauklioje vietoje, dėka taip pat ir apšvietimo, nes čia patenka saulė visą popietę. 

Kortinos gyvenvietės kompleksui priklauso išskirtinis sodas, o butui - erdvus garažas rūsyje, nematomas iš išorės, bei stovėjimo aikštelė. Butas yra antrame nekilnojamo turto aukšte.  Jame yra miegamasis, du vonios kambariai, drabužinės kambarys, daugiafukcinis kambarys bei erdvi svetainė-valgomasis su virtuvėle. Visi Kortinos buto kambariai, išskyrus daugiafukcinį kambarį, išeina į terasą, kuri yra iš trijų buto šonų. Gyvenvietei priklauso patalpa rūsyje, kur yra vonios kambarys, vyninė ir skalbykla.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Kortina d'Ampecas

Zona: Kortina d'Ampecas


Tipas: parduodami prašmatnūs namai - parduodami namai kortina d ampecas

Vidaus plotas: 134,92 kv.m.


Kambariai: 1

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvėlė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Garažas 

Vyninė


Venetas – Kortina d'Ampecas: Belunas km 61 - Golfo Klubas Miramonti Cortina km 1 – Dolomitų terminės vonios km 24 – Beluno oro uostas km 40 - Autostrada: išvažiavimas Venezia km 52.

Ref: 2283G
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas namas

prabangus nekilnojamas turtas
veneto namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kortina D’Ampecas

Venetas – Kortina d'Ampecas: Sunku pasakyti, kas buvo pirmieji šio Dolomitų regiono gyventojai, tačiau yra 1156 m. dokumentas, kuriame nurodomas brolių Džiovani ir Paganelo žemės sklypo pirkinys teritorijoje, kuri tuo metu buvo vadinama Ampecas del Kadorė; iš ties, manoma, kad ši zona jau buvo apgyvendinta daugiau nei dešimt tūkstančių metų prieš tai, paleoveneto genties, o  I a. prieš Kristų - romėnų. Dolomitų slėniai, kaip Kortina, iš ties traukė romėnus ir apie tai sprendžiama ir iš to, kad iki šiol šioje zonoje yra kalbama "ladino" dialektu, - daugelio dialektų mišiniu. Žlugus Romėnų imperijai neliko daug žinių apie Kortiną d' Ampeco, šis periodas nebuvo labai reikšmingas jos istorijai; jo metu patyrė daug atakų iš Longobardų bei Frankų, vedamų Karolio Didžiojo. 

Apie XV a. prasidėjo Venecijos dominavimo era, su kuria Kortina d' Ampeco buvo visada stipriai susijusi dėka prekybinių mainų; pirmasis svarbus Kortinos miesto vystymasis susijęs su tarptautiniu Alemanja keliu ir pirmaisias viešbučiais, pastatytais apie XIX a. Tuo tarpu XX a. tarp dviejų pasaulinių karų, buvo pastatytas geležinkelis; fabrikai, kas prisidėjo prie stipraus Kortinos miestelio gyventojų skaičiaus augimo bei žiemos turizmo išaugimo: Kortinoj d' Ampece 1956 m. vyko žiemos olimpiada ir taip išaugo jos žinomumas.