Prabangus butas Florencijoje

full screen
28 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prabangus butas , esantis Florencijoje , keli žingsniai nuo miesto centro ir jo nuostabių paminklų, yra paskutiniame aukšto nuostabaus 1920-ųjų pastato, kuriame įrengtas liftas, aukšte.
Šis dviejų aukštų pastatas iš viso 225 m2. Įėjimas veda į erdvios ir šviesios dviaukštės salės, taip pat yra valgomasis; kitoje koridoriaus pusėje yra didelė valgomoji virtuvė, du miegamieji ir du vonios kambariai.
Viršutiniame aukšte yra tyrimas, kurį galima lengvai paversti į kitą miegamąjį, mansardą, nedidelę terasą ir erdvios palėpės, kuri jau turi reikiamus leidimus, kad būtų galima paversti fantastišką panoraminę terasą.
Šis modernus ir jaukus turtas buvo suprojektuotas su dideliu dėmesiu detalėms garsaus architekto, kuris palietė visus kambarius. Šis viešbutis taip pat buvo neseniai atnaujintas, kad aprūpintų jį naujais patogumais.
Geriausias šio turto ypatumas yra jos pozicija, kuri yra tarptautinės prabangos nekilnojamojo turto rinkos viršuje: iš tikrųjų, kelios minutės pėsčiomis nuo vienos iš gražiausių Florencijos istorinio centro pjezza, vienoje iš labiausiai žinomų meno miestų pasaulyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Florencija
Savivaldybė: Florencija

Vidinis paviršius: 225 m2

2 miegamieji
2 vonios kambariai
Terasa
Mansarda
Studija

Pisa 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km

Ref: 3521
Kaina: € 1.650.000

parduodamas florencinis butas

butas pardavimui Florencijoje
butas centrinis Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Dėl savo neįtikėtino kūrinių paveldo, rūmų ir paminklų Florencijoje visuotinai pripažįstamas meno miestas, kuris paverčia miesto gatves neįprastais muziejais po atviru dangumi. Florencijos širdis yra "Piazza della Signoria", kur dominuoja didingasis "Palazzo Vecchio" ir "Galleria degli Uffizi". Vos keli žingsniai yra Katedra, kur Brunelleschi puikų domeną lydi Giotto varpelio bokštas ir Jono krikštynos, su šventomis bronzinėmis durimis.
Arno upė eina per miesto vidurį, kurioje yra pilna gražių prabangių vilų, skirtų parduoti. Garsiausių tiltų, kertančių upę, Ponte Vecchio, puošia papuošalų parduotuves, esančias mažuose katiluose, prie tilto, statybos technologiją, kuri nėra niekur kitur pasaulyje. Nešiojamojo Vasari kilnio koridoriaus iš vieno banko į kitą, Ponte Vecchio taip pat buvo vienintelis Florencijos tiltas, per kurį jis per Antrąjį pasaulinį karą nepadarė jokios žalos. Kairysis Arno ar "Oltrarno" kyla iš srities, kuri vis dar suteikia jausmą tarp savo amžių amatų parduotuvių iš praeities Florencijos, kaip aprašė Vasco Pratolini ir Marcello Vannucci.