Prabangus butas Centrinėje Florencijoje

full screen
38 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prabangus butas sal e yra dalis apsvaiginimo istoriniame pastate miesto Florence centre.
Turtas yra ketvirtame pastato aukšte ir yra patogiai aptarnaujami liftas, taip pat komunalinių laiptų.
Jo bendras vidaus plotas yra 120 m2, o tai sudaro erdvus ir šviesus gyvenamasis plotas, didelė virtuvė, du miegamieji ir du vonios kambariai.
Yra laiptai todėl šio dvaro anketa viršutiniame aukšte, kur yra nedidelis tyrimas ir jauki terasa su vaizdu Piazza del Duomo ".
Šio Butas pardavimui kambariai buvo neseniai renovuotas su dideliu dėmesiu detalėms; jie yra gerai apšviestas dėka kruopštaus žaisti spalvomis ir keletas didelių langų, kurie leidžia natūrali saulės šviesa ateiti.
Stebina apie šį elegantišką turto yra jo reto grožio ir unikali pozicija, su vaizdu į garsiąją Piazza del Duomo ir Baptysterium.
Patogus ir prestižinis, dėka savo absoliučiai išskirtinį aplinkoje šis butas Florencija puikiai tinka tiems, kurie ieško unikalaus turto miesto, netoli žinomų istorinių paminklų, muziejų, paslaugų ir aukštos gatvėje širdį.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija
Zona: Centrinis Florencija

Vidinis paviršius: 120 m2

2 miegamieji
2 vonios kambariai
terasa
Katedros vaizdas

Luka 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - kalnas Abetone 48 km - Montecatini pirčių 35 km - Poggio dei Medici Golf Club "30 km - Florencija oro uostas už 5 km - Highway išeiti už 2 km

Ref: 21907
Kaina: € 985.000

Butas pardavimui florence

butas centrinėje Florencija
Butas pardavimui, esantys Florence

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija yra visuotinai žinomas kaip meno miestą, dėka savo neprognozuojamų paveldo statinių, rūmų ir paminklų, kurie transformuoti miesto gatvėmis į neeilinį muziejuje po atviru dangumi.
Florence centre yra "Piazza della Signoria, dominuoja baisus Palazzo Vecchio ir" Galleria degli Uffizi. Vos keli žingsniai, yra katedra, kurioje Brunelleschi puikus kupolas lydi Giotto varpinė ir Šv Jono Baptysterium.
Arno upės eina per miestą, kuris yra pilnas gražių prabangių vilų pardavimui viduryje. Garsiausios iš tiltų per upę, Ponte Vecchio, puošia juvelyrikos parduotuvėse laikomų mažų kabinų pridedamas prie tilto, statybos technika, niekur kitur pasaulyje; Ponte Vecchio taip pat buvo vienintelis Florencijos tiltas, kad ji per Antrąjį pasaulinį karą nepatiriant jokios žalos. Kairiajame krante Arno, ar "Oltrarno", yra sritis, kuri dar suteikia pojūtį, be jo šimtmečių senieji amatai parduotuvių, iš pasekėjai Florencija.