Prabangios vilos, parduodamos Mugello rajone

full screen
39 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Florencijos gatvėje, netoli Barberino di Mugello greitkelio, yra šis nuostabus kaimiškas stiliaus prabangus namas.
Šis turtas yra 510 m aukščio, jo pagrindai yra maždaug 13 hektarų ir apsupta žavių miškų su bukmedžio, ąžuolų ir kaštainių medžiu.
Šiame dideliame sode yra nuostabus baseinas, teniso kortas ir nedidelis ežeras. Čia galima atsipalaiduoti, mėgaudamiesi unikalia ir neprieinama kraštovaizdžiu, vaikščiodami senais alyvmedžiais ir aukštais egzogeniniais žaliuočiais.
Pagrindinė vila yra padalinta į du nepriklausomus apartamentus. Sodas yra apie 300 m2 ir turi du aukštus. Įėjimai veda į didelę svetainę, atskirtą nuo valgomojo zonos, o virtuvė veda į baseiną. Į kairę pusę yra laiptai, vedantys į miegamąją zoną, kurioje yra penki miegamieji kambariai ir trys vonios kambariai.
Už jos ribų yra sodo terasa su terasa, kurioje yra valgomojo zona, kurioje yra kepsninė po porcelianu.
Antroji buto dalis, apie 150 m2, yra antrame vila aukšte, iš kurios galima patekti iš išorinių laiptų. Įėjimo durys tiesiogiai nukreipiamos į gyvenamąją erdvę, o koridorius veda į miegojimo zoną, kurioje yra trys miegamieji ir du vonios kambariai.
Norėdami užpildyti šį prabangių nekilnojamojo turto pardavimui, taip pat yra lauko statyba iš akmens su gražiu panoramine terasa. Priešais pagrindinę vila yra 140 m2 ploto ir du aukštai. Už namo taip pat yra didelis plotas, naudojamas kaip automobilių stovėjimo aikštelė.
Ši svajonių namų privilegijuotoji vieta prieš pat kalnus, išskirstančias Mugello zoną iš Emilijos Romanijos, reiškia, kad ji yra apsaugota nuo šalto žiemos vėjo ir turi labai malonią Viduržemio jūros klimatą.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Florencija
Savivaldybė: Barberino di Mugello

Tipas: prabangus vila

Vidinis paviršius: 590 m2
Išorinis paviršius: 13 hektarų

Pagrindinė vila: 450 m2
Pastatų statyba: 140 m2
Plaukiojimo baseinas
Teniso aikštelė
Boulingas žalia
Mažas ežeras
Automobilių stovėjimo aikštelė

Florencija 30 km - Bolonija 80 km - Lucca 90 km - Forte dei Marmi 120 km - Siena 100 km

Ref: 1861
Kaina: € 2.000.000

Prabangus namas

Vilos Toskanoje
Vila su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Barberino di Mugello

Florencija , žavinga Toskanos sostinė, turi daug paminklų ir istorinių pastatų, tačiau taip pat yra daugelio periodinių vilų, esančių istoriniame centre ar "Renesanso lopšio" apylinkėse.
Florencija įsikūrusi vaizdingoje vietoje, pločio slėnyje, kurį supa Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri, Poggio Imperiale ir Bellosguardo kalvos. Šiame kraštovaizdyje yra daugybė prabangos savybių, tačiau taip pat yra daug periodiškų ir prestižinių vilų
Yra daug atrakcionų, kuriuos gali pasiūlyti Florencija , be minėtų paminklų ir pastatų, yra žinomų kvadratų, istorinių teatrų ir tiltų, miesto sienų ir durų bei žavių kaimų, išsibarsčiusių Toskanos kaime ir puošiantys keliomis Peržiūros, apibūdinančios visame pasaulyje garsų grožį ir eleganciją.
Kiekvienas, kuris nori pirkti išskirtinę nuosavybę, tikrai suras tą, kuris labiausiai atitiktų jų poreikius Toskanos apsvaiginimo aplinkoje.