PRABANGI VILA VENECIJOS LAGŪNOJE

1 fotografija

Esanti vienoje iš žaviausių Venecijos lagūnos salų, yra parduodama ši antikinė liukso klasės vila, kurios bendras plotas yra 314 kv.m., papildyta 12400 kv.m. žeme bei 883 kv.m. sodu, kuris kartus u kanalu įrėmina gražų prabangųjį nekilnojamo turto objektą, kurį galime priskirti prie charakteringiausių Veneto vilų. 

Vila, iš tiesų, yra apsupta charakteringa salos gamta, kuri dėka taip pat ir ypatingų takelių, yra labai žavinti.

Senasis žvejų namas, kuris yra šalia prabangios vilos, buvo perdarytas į dvi gyvenamas patalpas su rafinuota apdaila bei šiuolaikišku komfortu. Jose yra svetainė, virtuvėlė, darbo kambarys, du miegamieji, du vonios kambariai, iš kurių vienas yra su masažine vonia. Čia taip pat yra biblioteka ir muzikos salė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Venecija

Zona: Venecijos Lagūna


Tipas: Parduodama prašmatni vila

Vidaus plotas: 314 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 13200 kv.m.

 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

Sodas: 883 mq

Žemės plotas tinkantis statyboms: maždaug 12000 kv.m.

Bendras žemės plotas: maždaug 13200 kv.m.


Venetas – VenecijaVenecijos Lagūna: Venecija km 18 – Paduja km 47 – Jesolas km 19 – Udinė km 115 - Triestas km 146 – Venecijos oro uostas km 10 – Golfo Klubas Venecija km 24 – SPA km 17 – Autostrada: išvažiavimas Venezia km 11.

Ref: 0255
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami namai ir vilos

prabangusis nekilnojamas turtas
venecija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Venecija

Venetas – Venecija – Venecijos Lagūna: Manoma, kad Torčelo salos pavadinimas kilo nuo Torricellium, - pagrindinio apžvalgos bokšto Altine pavadinimo ir galbūt nuo šalia jo esančio rajono. Įtraukti į Ravenos Bizantijos provinciją po paskutinės ir didžiausios Longobardų atakos, tremtiniai iš Altino miesto čia 639 m. perkėlė netgi vyskupo buveinę bei pradėjo katedros statybas. Miestas netoli Venecijos turėjo savo kilminguosius ir du patarėjus, vyresnįjį ir jaunesnįjį. Nuo XV a. dėl buvimo šalia Venecijos miesto, dėl pelkėtumo, dėl ko susidarė nesveika aplinka bei infekcijos (kurios ypač stipriai pasireiškė XV a. ir XVI a.), sala nuolat regresavo. Iki tokio lygio, kad 1429 m. dožas Pranciškus Foskaris buvo priverstas įsakyti Torcelo merui sustabdyti marmuro ir akmens medžiagų grobstymą, kurį vykdė Venecijos ir Murano gyventojai. Nežiūrint to, kad miestas išnyko Venecijos lagūnoje,  Torčelo vyskupija, netgi persikėlus į Muraną, išliko ik pat 1818 m. panaikinimo. Tuo tarpu miesto šalia Venecijos katedra tapo paprasta parapija, valdoma šiaurės lagūnos. 

1822 m., pastoriaus vizito metu, patriarchas Ladislao Pyrker konstatavo kraštutinę salos rececijos būklę dėl užteršto oro bei neturto, kuris buvo žinomas ir vietiniams dvasininkams. 

Kaip bebūtų, Venecijos lagūnos miestelio gyventojai išliko santykiniai gausūs: pagal duomenis 1829 m. čia buvo 300 žmonių, o 1869 m. paaugo iki 380. Gyventojų skaičius stipriai sumažėjo XX a. (dėl ko ir buvo panaikinta 1986 m. parapija) ir šiuo metu čia gyvena vos dvidešimt žmonių.