PRABANGI VILA SARDINIJOJE

full screen
46 fotografija
Iškilusi šalia vienos iš gražiausių Sardinijos ir visos Viduržemio jūros įlankų, ši nuostabi liukso klasės vila, yra tarsi viso regiono simbolis, akivaizdaus prestižo ir nenuginčijamo grožio pastatas.
Italijos karalių, kurie rinkdavosi ją savo atostogoms Sardinijoje, rezidencija iki XX a. ketvirto dešimtmečio, ši įspūdinga, prabangi, vila išlaiko savo senovinį aristokratišką žavesį, tačiau nestokoja ir pačio moderniausio ir taip geidžiamo komforto.
Du jūros vandens baseinai – vienas šios neprilygstamos vilos viduje, kitas – išorėje, suteikia išskirtinumo ir dovanoja visiško atsipalaidavimo akimirkas kartu su Spa, sauna, Kneipp hidroterapija, autentiška turtiška pirtimi, spalvų terapijos dušais bei sukūrine vonia.
Prašmatni vila gali pasigirti 21 kambariu, 3 apartamentais – visi jie šviesūs, turtingai dekoruoti, išskirtiniai - grįsti marmuru, su panoraminėmis terasomis. Visi kambariai apstatyti išskirtiniais elegantiškais baldais, rūpestingai parinktais šios prabangios vilos savininko.
Skendint privataus kišulio žalumoje, iš trijų pusių apsuptam puikios Sardinijos jūros, čia galima žavėtis nuostabiu gamtos grožiu iš daugybės terasų ir apžiūros aikštelių, išsidėsčiusių visoje teritorijoje. Šioje prabangioje viloje tobulai susijungia stebuklingas grožis, žavesys ir privatumas.
Tam, kad jūsų privatumui nieko nestigtų, ši prabangi vila turi ir sraigtasparnių nusileidimo aikštelę, kuri leidžia atvykti čia niekieno nepastebėtam ir džiaugtis ramiu poilsiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Sardinija
Tipas: prabangi vila – prestižinis pastatas Sardinijoje

Vidaus plotas: 1973 m²
Išorės plotas: 1,78 ha.

Kambariai: 21
Apartamentai: 3
2 Baseinai
Spa (sauna, turkiška pirtis, hidromasažai, Kneipp hidroterapija, spalvų terapijos dušai)
Sporto salė

Soliariumas
Sveikatingumo ir masažų centras
Susirinkimų salė
Sraigtasparnio susileidimo aikštelė

Ref: 0486
Kaina: konfidencialios derybos

prabangi vila

prestižinė rezidencija
nekilnojamojo turto agentūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

SARDINIJA

Ši stulbinanti liukso klasės vila yra Sardinijos šiaurės vakarinėje dalyje, vadinamoje „Koralo Rivjera“ dėl čia randamo labai gražaus ir vertingo raudonojo koralo. Pulsuojanti energija, Sardinija sukuria savo gyventojams ir turistams pramogų, kultūros ir meno atmosferą. Vaikštinėjant po arčiausiai vilos esantį miestelį, galima rasti puikiai išsilaikiusio kultūros paveldo: aragonietiškų rūmų, katalanų gotikos stiliaus bažnyčių, didingų vienuolynų.
Šios prašmatnios vilos apylinkėse gausu alyvmedžių giraičių ir vynuogynų, mažų įlankėlių ir „slaptų“ paplūdimių, glostomų vienos iš gražiausių pasaulio jūrų.
Tipinė Viduržemio jūros regiono flora teikia šiai vietovei dar daugiau grožio ir patrauklumo.