PRABANGI VILA FORTĖ DEI MARMI

15 fotografija

Už poros žingsnių nuo jūros, apsupta žalių pievų ir pušynų, įsikūrusi ši parduodama prašmatni dviejų aukštų vila, kurios bendras plotas yra 170 kv.m. Čia yra gerai sutvarkytas sodas su angliška veja ir aukštaūgiais medžiais. Prabangus namas yra tik kelios minutės nuo Fortė dei Marmi, Marina di Pietrasanta miestelyje, paniręs į pušyno žalumą, netoli nuostabios Toskanos jūros.

Prašmatni parduodama vila turi dvigubą labai šviesią svetainę su židiniu, iš kurios tiesiogiai išeinama į sodą; prieškambarį, virtuvę su valgomuoju ir židiniu ir du dviviečius miegamuosius su atskiru vonios kambariu pirmame aukšte. Marmuro laiptai veda į antrą aukštą, kur yra du dviviečiai miegamieji su atskiru vonios kambariu. 

Vienas iš kambarių yra papuoštas drabužine ir didele panoramine terasa. Apdailos medžiagos ir detalės yra labai aukštos kokybės. Vilą papildo gražus sodas su terasomis; veranda, garažas su skalbimo zona, įrankių pašiūrė ir didelė pavėsinė su antraja virtuve ir lauko valgomaja zona bei barbekiu. Taip vila pavirsta idealiu prieglobsčiu vasarą, kur poilsis ir privatumas yra garantuojami dėka pavėsinės ir palmių šešėlio.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Fortė dei Marmi

Zona: Marina di Pietrasanta


Tipas: Namai Fortė dei Marmi - parduodamos prašmatnios vilos

Vidaus plotas: 170 kv.m.

Išorės plotas: 500 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvės: 2

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

 

Panoraminė terasa

Garažas

Pavėsinė su virtuve ir valgomaja zona

Sodas

 

Toskana: Fortė dei Marmi – Marina di Pietrasanta: 5 km - Montecatini Terme: 45 km - Florencija: 80 km - Luka: 20 km - Piza: 25 km - Termės: 6 km - Viaredžio golfo klubas: 4 km - Pizos oro uostas: 26 km - Autostrada: A1, išvažiavimas Versilija - 6 km

Ref: 2074
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vila chianti

parduodamas namas
senovinis dvaras

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Marina di Pietrasanta

Toskana: Fortė dei Marmi - Marina di Pietrasanta. Vietovė charakterizuojama gaiviu pušynu bei ilgomis Tirėnų pakrantėmis, kurios gali pasigirti smulkaus smėlio paplūdimiais, švelniai besidriekiančiais link jūros. Tai prestižinis miestelis, nutolęs tik du kilometrus nuo įžymaus Fortė dei Marmi. Ši vieta buvo strategiškai svarbi gyvenvietė nuo pat Longobardų dominavimo laikų, tačiau ji buvo įkurta Lukos miesto mero Džiuskardo da Pietrasanta XIII a. viduryje. 

Šimtmečius trūkusi kova tarp Lukos ir Florencijos, Mariną di Pietrasanta pavertė svarbiu kariniu ir ekonominiu centru Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės laikotarpiu ir po to, kai  čia pražygiavo ispanai bei prancūzai, ji pagaliau atiteko Lukai. Pietrasanta visada pasižymėjo gyvybingu kultūriniu gyvenimu, greičiausiai dėl savo marmuro apdorojimo darbų, kurie prisišaukė į miestą meno ir kultūros atstovus, pradedant Mikelandželu Buonaročiu ir baigiant Boteru, Mitorajum ir Kalatrava.